Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a menstruáció és...

Ha késik a menstruáció és mégis ma kicsit visszaesik a reggeli hő, akkor esélytelen már a baba? Fixen 15. dpo és teszt még negatív.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből már nem lesz. Nem a hő miatt, mert arra én nem adnék. Késésnél már pozi lenne a teszted.
2020. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Két barátnőmnek is a késés után lett pozitív a tesztje. Az egyiknek 2 nap késés után, a másiknak 4. Én pont a hő miatt aggódtam, hogy a visszaesés a menstruáció megjövetelét jelzi.
2020. okt. 1. 11:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekik biztoa h csuszott az ovujuk. Nekem biztos 10.dpon egyertelmu volt mar a 10es teszt.
2020. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A barátnőid nem tudták pontosan az ovu napját azért ;) Nem vagy terhes. 9-10dpo-n pozitív lenne a teszt ha érzékennyel tesztelsz. Ha nem akkor a 11-12dpo-tól pozitív.
2020. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De, mind a ketten napra pontosan tudták az ovujuk napját, mindkettő closti segítségével esett teherbe, követte az orvos ultrahanggal mindkettőnél és repesztő szurit is kapott mindkettő. Ezért reménykedem én is kicsit, de annyi mindent hallani.
2020. okt. 1. 12:32
 6/15 A kérdező kommentje:
De amilyen peches vagyok vsz valóban csak késik kicsit és sajnos meg fog jönni.. :(
2020. okt. 1. 12:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nekem az extra érzéken 4 nap késésnél lett pozi, de nem tudtam az ovut és 11 nappal később fogant...
2020. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 25-ös is pozi lett nem várt előtt, halványan ugyan, de pozi volt. Én is osztom a véleményt, miszerint fix ovu ismeretében, legkésőbb nem várt napján pozi lesz a teszt. Értem én, hogy a barátnőidnek később lett pozi, de ők teszteltek egyáltalán korábban? 10-es vagy 25-ös tesztet használtak? Nagyon nem mindegy. De még a 25-ös is pozi lesz halványan nem várt utáni első napon. Mai 10-es tesztek meg már a kémiait is kimutatják, tehát a terhességet miért ne mutatnák ? :)


Sajnálom, ha most nem sikerült, még a tudás birtokában is azt mondom, hogy 2-3 nap késéssel még beleférhet a dolog, de akkor minden a maximális időtartam alatt fejeződött be, tehát két napig vándorolt a megtermékenyített petesejt, és 14 nap alatt fejeződött be a beágyazódás. Csak ugye ez azért ritka. :S


Minden esetre, ha most nem sikerült, hajrá a következő ciklusban és kívánom, hogy mihamarabb sikerrel járjatok :)

2020. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A nemvárt napján teszteltek először mindketten. És akkor még negatív volt nekik 25-ös teszttel. Ők azt vallják és nekem is azt javasolták, hogy legkorábban a nemvárt napján teszteljek. Igazából nem is amiatt izgulok jobban hogy 1 nap késésnél még negatív a tesztem, emiatt még reménykednék is, hanem hogy ma reggel visszaesett a hőm, amiből arra következtetek, hogy meg fog jönni. Létezhet olyan, hogy másnap megint magasabb lesz a hő és mégis baba van a késés mögött?

Kedves utolsó nagyon köszönöm a jókívánságokat!

2020. okt. 1. 18:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk itt a tényeket, te a barátnőid esetével példálózol.. Akkor minek kérdezed meg, ha te ''tudod''? Leesett a hő, teszt negatív, nem vagy terhes sajnos... Új hónap, új remény, ez sajnos ilyen..
2020. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!