Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj? A ciklusom többnyir...

Lehet baj? A ciklusom többnyire 29 napos. Babát szeretnénk a férjemmel, május óta próbálkozunk.

Figyelt kérdés

Ajánlották az ov tesztet. Nekem ált. a 16, 17. napon pozitív a teszt, van hogy 2 nap is. Ez vajon normálisnak számít? Nincs a napok számához képest túl későn pé-m? Mert ehhez képest nekem nem a 14. napra jön meg újra a menzeszem.

Emellett ismerősöktől hallottam az e-vitaminról. Van olyan akinek segített?


2008. nov. 29. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy átlagosan a ciklus 13-14. napján van peteérés még nem biztos hogy neked is, ez ahány ciklus annyi féle.9-16. napig lehet pé-sed elvileg bármikor.Próbáljatok ebben az intervallumban szexelni úgy minden másnap, és utána állj gyertyába.Csak az e- vitamin önmagába szedéséről nem hallottam, szerintem valamilyen terhesvitamint szedj (pl,: elevit, gravida).Sok sikert.!!
2008. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisnak számít, hogy neked később van peteérésed. Az a 14. nap csak egy becslés.
2008. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit utána olvastam a dolgoknak, ahol láttam, hogy probléma lehet, ha a pé után előbb jön meg mint 14. nap. De akkor megnyugodtam :) Tovább próbálkozunk!

2008. nov. 29. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdés hogy hány napra jön meg a mensi,mert a rövidebb luteáris szakasz bizony nem igazán jó hír! ha rövidebb mint 11 nap,szerintem mielöbb keresd fel az orvosodat,egy csodabogyó,és máris rendbe jön minden! :)

Sok sikert !! :)

2008. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ! Erről olvastam, de csak keveset... Általában a pozitív ov teszt utáni 13. napra jön meg. Ha ennél kevesebb az miért lehet baj?
2008. nov. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!