Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » én kérhetem h mehessek inszemr...

én kérhetem h mehessek inszemre, vagy csak akkor lehet ha az orvos mondja h mehetek? Mivel 3 ée probálkozunk a babával, tavaly 2 hónapig szedtem a clostit, és nem jött össze.

Figyelt kérdés
Igaz injekciót mondtam h ne irjon fel, mert attol félek. De nem hiszem h attol függ.
2011. okt. 23. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szépen besétálsz egy meddőségi központba és ott érdeklődsz. nehogy már az orvos szabja meg hogy még meddig próbálkozzatok, ezek a mai nőgyógyászok le se sz-rják az ember, anyagias világot élünk. szóval ha bemész a meddőségibe akkor ott mindent elmondanak, vagy hívd fel őket. 3 év az már sok és nem sikerült semmi én lépnék a helyedben, nem várnék semmire már. üdv
2011. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
folyamataban van a meddőségi vizsgálat.a párom 2 nap mulva megy spermát leadni.utána foglalkoznak valószinü velem.nem tudom hogy müködik ez,hogy lehet-e direkt kérni az inszemet vagy nem.azért kérdeztem.azért köszi a választ:)
2011. okt. 23. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:

HSG-n vagy laparoscopián voltál már, mert a következő ez szokott lenni, ezt a Kaáli is kérni fogja. A HSG-n megnézik, hogy átjárhatóak-e a petevezetőid. Nekem kapásból az egyik nem volt az, de előtte már volt a clostyval sikeres terhességem, de a 10. héten elvetéltem. Szóval nem volt elég, hogy egyik oldal nem jó, még volt a másik oldalon agy polipom is, amit műtéttel távolítottak el, ezért kellett 4 hónapot várnom, hogy a Kaáliban történjen vmi.Nem érdemes fejjel menni a falnak, mert ha gond van nálad, akkor a Kaáli rengeteg vizsgálatot fog kérni, de ha nem derül ki, hogy miért nem esel teherbe, és csináltatod a vizsgálatokat feleslegesen( a Kaálisat), akkor mire kiderül a probláma, s amiből a doki eldönti, hogy nálatok milyen művelettel lehet sikeres a terhesség, addig lejárnak a nem túl olcsó vizsgálatok érvényességei. Pl.: egy hormonprofil 6 hóig érvényes. Ez soknak tűnik, de mire minden meglesz és konkrétan a beültetés kezdődne, még mindig érvényesnek kell lennie 1-2 hónapig.

Szóval szerintem a HSG-t jószívvel be lehet vállalni. Kicsit fájdalmas, de egyszerű és konkázatmentes, valamint elég informatív ahhoz, hogy el tudjatok indulni a Kaáliban. A többit meg majd sorjában.

2011. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tavaly volt laparoscopiám is ,akkor mondták h átjárható,de az egyik petefészkem nincs kifejlődve.tavaly vérvételen is voltam.de azóta letelt az 1 év,ugyhogy gondolom megint kell mennem.
2011. okt. 24. 09:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem mentél már vagy a Kaáliba, vagy medddőségi központba? Eléggé lecsökkennek így az esélyeid.:(
2011. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem volt már eddig inszemed????de lehet, hogy neked nem isis inszem kellene. A párodnál minden rendben???Volt vizsgálatokon?
2011. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt egy jó oldal az inszemről.

[link]

2011. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudom,lehet h nem kell inszem.tegnap volt párom ujbol vizsgálaton.tavaly volt egyszer,akkor nem volt jó a minőség.most mondta a doki h nagyon jó a minőség,csak kevés mennyiséget adott le,ugyhogy 1 hónap mulva kontroll:(de amugy a spermium szám is jó.55m/ml.csak 0,2ml-t adott le.tavaly meg a mennyisége volt jó.remélem jövő hónapba mindkettő jó lesz,csak utána foglalkoznak vele.ujbol vérvétel,stb.
2011. okt. 26. 13:06
 9/14 A kérdező kommentje:
most olvastam ezt az oldalt az inszemröl.köszi:)olvastam h házastársnak kell lennünk.de nem vagyunk megesküdve:(élettársak vagyunk,és jegyesek.de nincs róla papirunk.az kell mindenképp?
2011. okt. 26. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Kaáliba mész igen kell a papír. Közjegyző előtt lehet hitelesíteni az együttjárást, de ezt majd csak akkor intézd mikor a Kaáli kéri.
2011. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!