Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halvány pozitív...

Szerintetek halvány pozitív vagy csak a reagens helye látszik?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 14:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

Most komolyan, aki azt írja h teljesen negativ, az nem lat?? Vagy mar szimplan csak ideirja, h szar erzest keltsen?? Nem ertem. Tisztan latszik a masodik csik. Oke, h halvany, es ido elotti, es ebbol barmi lehet, de minden csak nem homezo!

Sose raktam meg fel tesztet,mert amugy total feleslegesnek tartom, de azert meg tudok normalisan valaszolni ha mar megnyitom a kerdest..

2020. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én vagyok a lepontozott, "szétszedős". Olyan mintha csak árnyék lenne... Semmilyen színe nem látszik, ha leszedned a tetejét, lehetne látni, hogy valós csík-e vagy csak árnyék...
2020. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És még úgy tűnik, mintha nem is egyenes lenne az a valami, ha jobban megnezem,szóval szerintem negatív, de drukkolok, mert lehet még pozitív attól akár.
2020. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Látok rendesen. Negatív tesztet. A pozitív nem így néz ki, akárhogy is nézem.
2020. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
1 csik negativ, 2 csik pozitiv. Ez van a tesztek használati útmutatóján. Ez persze semmire se garancia, ettol meg lehet szaradasi csik, vagy kemia, vagy akar baba. 2 nap mulva ismetles, es kiderul. A teszt pozitiv ha van rajta 2 csik, de az nem biztos, hogy terhesseg lesz is belőle!
2020. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyermekemmel egy hét késés után ennél halványabb volt a tesztem! Lámpa fénynél nézegettem, mert mintha látnék valamit.. Még aznap esti pisiből csak a digitális clearblue mutatta ki. Később fogant vagy másfél héttel. Most 17 hetes kismama vagyok a kistesoval , és szintén ilyen halvány volt az első tesztem 3 nap késés után. Rá 1 hétre lett csak olyan erős mint a kontroll csík.
2020. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem előző hónapban ilyen volt és nem volt baba..😔😔😔😔


[link]

2020. okt. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Teszteltél azóta?
2020. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azóta teszt? Mi újság veled?
2020. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!