Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérőzés mennyire megbizhat...

A hőmérőzés mennyire megbizható módszer? Lefelé ment a hőm és 1,5 napig vérezgettem (bordó szinű), mintha megjött volna csak görcs nélkül. És ma halvány pozitivat teszteltem. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

ha rendesen vezeted minden nap azonos időben mérsz és jelölsz mindent akkor a doki tudja értelmezni


megtanulhatod Te is értelmezni kb. fél óra alatt megtanulható...


[link]


itt van minden róla érthetően normálisan leirva.


Ha ++ akkor terhes vagy !

2010. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
viszont a vérzés nem túl jó. nem jött azóta vissza? általában elég orvoshoz menni a 6-7. héten, de szerintem neked érdemesebb lenne előbb elmenned dokihoz, hogy minden rendben van-e.
2010. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most inkább barnázom picit.
2010. aug. 9. 15:34
 4/10 letta88 ***** válasza:
Szerintem orvos!!!!!!Nem akarlak megijeszteni,de ez utalhat méhen kívüli terhességre.Menj el és bizonyosodjatok meg arról hogy nincs semmi baj.Szurkolok hogy minden rendben legyen!!
2010. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is ambulancia egyből. utalhat ahogy írtál méhenkívülire, kezdődő elvetélésre, sárgatesthormon elégtelenségre, vagy semmire és csak feküdni kell. na de hogy ezek közül melyik csak az orvos tudja megmondani.
2010. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma is barnáztam picit és szúrkál, görcsölget a hasam. A nőgyógyászom szabadságon. Holnap csinálok még egy tesztet.
2010. aug. 10. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
de kérlek ne tesztet csinálj, hanem menj el a kórházba, ambulanciára. ne a dokidra várj.
2010. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
görcsölésre szedj be addigis magnéziumot, magne b6-t
2010. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza az orvostól. Nem vizsgált meg. Elküldött a laborba, vizeletből nézik meg. Azt mondta, ha pozitív keresem meg, ír gyógyszert. Ha negatív tovább, akkor , ha péntekig nem múlik a barnázás. Most mértem 37, 7 a hőm, nagyon melegem van és szúrkál a hasam jobb oldalon.
2010. aug. 11. 10:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha negatív akkor várjak pár napot és utánna teszteljek.
2010. aug. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!