Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal kisbabát szeretnénk...

Bolya kérdése:

Párommal kisbabát szeretnénk már próbálkozunk pár hónapja és semmi milyen módszer a jó és kb mennyi idő? Mi minden nap szeretkezünk!

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi két-három naponta voltunk együtt, lányunk első hónapban megfogant. Állítólag - bár gondolom ezt is tudják cáfolni - ha naponta szeretkeztek, akkor a spermiumok száma nem olyan sok és nem annyira életképes, mint ha "feltöltődnének" 2-3 nap alatt.


Mi nagyjából belőttük a peteérés idejét, és előtt voltunk együtt 2-3 naponta.

2011. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igaz első.
2011. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igaz, csökkenti a spermiumok minőségét a gyakori szeretkezés. A naponta már gyakorinak számít, mert ilyen gyorsan nem tudnak újratermelődni. Ezért szokták ajánlani a 2 naponkénti együttlétet, mert van idő arra, hogy kellő mennyiségű, és minőségü spermiumok termelődjenek, és így elkerülni sem lehet a peteérést, mivel a kis fickók 2-3 napig életképesek maradnak a női szervezetben.

Esetleg lehet figyelni, hogy mikor van peteérés. Ezt van aki érzi is, pl. nekem akkor mindig szúr az oldalam. Vagy hőmérőzéssel, ovuteszttel lehet nyomon követni. És ha így sem sikerül, akkor mindenképp javasolnék orvosi kivizsgálást mindkettőtöknek. Na de először csak próbáljátok meg azt, hogy csak 2 naponta vagytok együtt.

2011. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel már mi is 14 hónapja babát szeretnénk. Átlagosan 2-3 naponta vagyunk együtt főleg középidőben. Nekem orvos is azt mondta nem a mennyisége számít hanem a minőségi együttlét.
2011. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél ovulációs tesztet! Nekem az aktus utáni "gyertyázás" kellett hozzá (meg persze az ovu teszt, hogy tudjuk mikor), a hátrahajló méhem miatt :)


A mindennapos együttlétről én sem hallottam sok pozitívumot (teherbeesés szempontjából :))


Sok sikert és kellemes időtöltést ;)

2011. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!