Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mirena? Lehet amiatt görcsölök...

Mirena? Lehet amiatt görcsölök iszonyatosan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

4 napja tette fel a dokim, azóta már vérzésem sincs, de a nap folyamán hirtelen több alkalommal is totál beörcsölök, erős menstruációs jellegű görcseim vannak.

Ez azt jelenti, hogy kezd hatni a hormon? Vagy épp ellenkezőleg: azt jelentené, hogy nem fogadja be a szervezetem? vagy rosszul lenne betéve?

Vagy semmi köze a Mirena-hoz?

Valakinek voltak hasonló tünetei?


2010. aug. 9. 16:25
 1/1 Gabi66 ***** válasza:
Ha előtte is görcsölgettél lehet. Maga az eszköz a felhelyezés utáni első hónapban időnként okozhat görcsöket. De a hormon miatt inkább csökkennek a tünetek. Nekem előtte volt arany amire azt mondták szuper, de le kellett vetetni. Mirenát már kettőt elhasználtam semmi gondom nem volt, esetleg annyi h időnként nem volt vérzésem. Ez eleinte megijesztett, de rutinos lettem.
2010. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!