Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjek aggódni, hogy teherbe...

Kezdjek aggódni, hogy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Hat hete műtöttek méhen kívüli terhességgel, két hete élünk újra szexuális életet, megszakított közösüléssel.

Pár napja nagyon émelygek és néha hányok, ezen kívül semmit nem érzek.

Szerintetek nem lehetek terhes, ugye? Rettegek attól, hogy újra méhen kívüli lehetek.


2008. nov. 29. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

De lehetsz és tudhatnád, hogy a megszakítottkor az előváladék bekerülhet. Az pedig, hogy ebben mennyi életképes sperma van, a párod szervezetétől függ.

Jobb ha tesztelsz, de haterhesség , nem feltétlen méhen kívüli. -ha nem akarsz terhes lenni akkor ha most nem lettél válasszatok más módot a védekezésre.

2008. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk babát, csak én a méhen kívüli miatt már rettegek, hogy nehogy megint az legyen, amúgy minden vágyunk egy közös baba.
2008. nov. 30. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem, babás vagy!

De nem szabad félned, bár tudom, mondani könnyű..., de írtó kevés esélye van, hogy megismétlődik a méhenkívüli!

Ne félj, a babádhoz beszélj, hogy jó helyre ágyazódjon, HIDD EL, meg fogja tenni, csak KÉRD TŐLE!

2008. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Két napja szúrkál a petefészkemnél is, és a mellbimbóm nagyon érzékeny.

Olyan, mint mikor először éreztem, hogy babát várhatok, de akkor abból méhen kívüli lett.

Tesztet hiába vennék, még úgysem mutatná ki, ugye?

2008. dec. 1. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ha már hányás van, és émelygés, akkor szerintem, 4-5 nap múlva tesztelhetsz már!

Nagyon szorítok neked, majd írd meg, kérlek, mi lett!!

Attól, hogy szurka van, és egyebek, és hasonlít az előző terhességre, attól még semmivel nincs több esély a méhenkívülire, mint akárki másnak! Szóval, ne aggódj, - deén lehet, hogy holnap megjátszanék egy tesztet, aztán ha negatív, akkor 5 nap múlva megint egyet!

2008. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen szólok, holnap csinálok egy tesztet, szerdán vagy csütin elmegyek nőgyógyászhoz, a hat hetes kontrollra a műtét után, meglátjuk, mit mond, bár ha terhesség is, és beágyazódás körül lehetnék, nem hiszem, hogy látna valamit, az még korai szerintem.

Írok mindenképp.

2008. dec. 1. 17:56
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia, jelentkezem, ahogy ígértem. Voltam a héten nőgyógyásznál, csinált hüvelyi ultrahangot és azt mondja, minden rendben van, peteérésem van, de terhességet nem lát.

Tesztet nem is csináltam.


Köszi, hogy válaszoltál és szorítottál.

Anita

2008. dec. 7. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 2. vagyok (asszem:-)).

Szerintem, akkor is baba van. Ha nem jön meg, tesztelj!

És írj! :-)

Ha mégse, akkor kívánom, hogy mihamarabb legyen egy 2009-es kis ajándékotok! (mi is arra hajtunk...)

üdv,

Judit

2008. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

:)

Azért titkon remélném a babát...

Jövő héten kell mehógjönnie, ha jól számolom.

Ha van kedved, megkereshetnénk egymást iwiw-en, ha vagy ott fent.

Anita

2008. dec. 8. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:

OK! :-) Küldök privit!

Judit

2008. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!