Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 havonta jön meg a mensim,...

2 havonta jön meg a mensim, kb.2 hét múlva kell megjönnie. Előváladéktól teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, peteéréskor nyálkás folyás szokott lenni, de nekem elég sűrű. Védekeztünk gumival, de lecsúszott és így kb fél percig anélkül voltunk :( Sok esély van így a teherbeesésre?
2011. aug. 23. 03:09
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha kéthavonta jön meg, akkor esélyes, hogy egyáltalán nincs is peteérésed. :-/ Így lapból elég kicsi az esély a babára. Előváladéktól lehetsz terhes, ha mégis volt peteérésed. Szerintem nem ártana rendezni a ciklusodat.

2011. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod, még elég fiatal vagyok, 16 éves, bár már 2 éve megvan, de mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz.
2011. aug. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!