Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Aviva-torna? Tudna részlete...

Az Aviva-torna? Tudna részletes információt adni valaki, hogy melyiket csináljam, ha nincs peteérésem és babát szeretnék. Hogy kezdjek hozá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes egy tanfolyamra elmenni, szerte van az országban. (avivamodszer.hu) Itt írhatsz bármelyik oktatónak. Náluk meg tudod venni a könyvet is, meg hozzá zenét.

Vagy

Megvan a könyv és magadtól csinálod, nekem ez nem nagyon ment, mert annyira nem egyértelmű szerintem.


Heti 2-szer szabad és kell, már a menzesz 3. napjától akár, a 18 gyakorlatot csináld. Ez általában segíteni szokott több problémán. Ha nincs peteérés ez csinálhat. Ha nem használ és esetleg így sem lesz peteérés, akkor kellenek az ovus gyakorlatok, de Lívia szerint ez elég kell legyen.

Nekem mondjuk bevált, peteérés nélküli hosszú hónapokból normál ciklusaim lettek peteéréssel.

2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!