Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért? Lehet peteérésem?

Miért? Lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
2 HÓNAPJA nem menstruálok.Attól még van peteérésem?Onnantól kezzdve,h elkezzdtük hivatalosan tervezni a babát nem menstruálok.Nem értem miért.Az orvosok nem találnak semmi bajt.Cysztám sincsen.Mi lehet a baj....? :( Nem vagyok stresszes.a hőmet egy hete kezzdtem el mérni.Volt valaki hasonló helyzetben?Eddig minden rendben volt velem.Fog.gátlót szedtem febr.ban hagytam abba.
2011. okt. 23. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes?

A hőd hogy alakul?

2011. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
orvos szerint nem. egy hete voltam uh-n a szerint nem vagyok az.a görbém eddig: [link]
2011. okt. 23. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján nem volt pé-d. Szerintem még egy darabig méregesd a hőt, és ha nem ugrik meg, akkor menj vissza az orvoshoz, és nézesd meg UH-n hogy van-e érésben lévő tüsző. Ha nincs, akkor valószínűleg valami gond van, de a legtöbb esetben gyógyszerekkel kezelhető.
2011. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ez tuti h gyógyszerrel lehet kezelni?Kb 37-re kell megugorjon a hőm?Annyira nem értem eddig minden rendben volt.Lehet azért nem menstruálok,mert nincs petém?De előfordulhat az,h nem menstruálok de van petém?Köszönöm a válaszotokat.
2011. okt. 23. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tuti, attól fűgg, mi a probléma, de nem valószínű, hogy reménytelen, ha idáig minden rendben volt.

Nem kell, hogy 37 legyen a hőd, hanem az eddigi átlaghoz képest legalább 2-3 tized fokkal kell megemelkednie, és úgy maradnia legalább 12-13 napig.

Ezek alapján eddig nem volt peteérésed, mert akkor valószínű megjött volna a mensid is, de tulajdonképpen akármikor bekövetkezhet egy peteérés.

2011. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menszi akkor is van ha nincs peteérés.
2011. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majdnem hasonló cipőben járok.

Attól kezdve hogy tervezzük és már próbálkozunk is a babával, összekeveredett a ciklusom. Nekerm, akinek mindig napra pontosan 28 napos volt a ciklusom. Eddig. Most szórakozik velem, hol 38 napra jön meg, hol 23-ra.


A dokimmal most fogok megint találkozni hogy nézzünk újra peteérést. Az lenne a legjobb ha már látná hogy meg van repedve.

2011. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És te menstruálsz?Mert nekem 2 hónapja kimaradt már.És nem tudom,h van e petém,de ezek szerint nekem nincs.
2011. okt. 24. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:

9:14-es vagyok!


Amikor 38 napra jött meg akkor rendes vérzésem volt ahogy szokott lenni.

Most mikor 23 napra jött meg váratlanul, nem a normális vérzésem volt. Barnáztam halványan, volt egy minimális kis vérzés is. De azon lepődtem meg hogy egy tampon nem telt volna meg vele akkor se ha teszem azt egy napig bennem lett volna. Szóval ez nem igazán nevezhető rendes havinak.

Hát ott tartunk hogy felhívtam a dokimat, kikértem a véleményét. Látni akar, most a héten megyek hozzá, azt mondta néz peteérést is megint.

Első hallásra azt mondta hogy korábban repedhetett meg a tüsző mint vártuk.


Egyszerűen azt nem értem mi ez az összevisszaság most nálam.

Te is menj el dokihoz, ő majd segíteni fog!

2011. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én voltam dokinál már.Annyit mondott h kezzdjek el hőmérőzni 3 hónapig aztán tud mondani valamit.Uh-t is csinált minden rendben van.
2011. okt. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!