Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnek lehetnek olyasmi...

Terhességnek lehetnek olyasmi tünetei mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
minimális görcsölésre gondolok,enyhe mellérzékenységre. Nagyon nem várom és későn is volt az ovum,de reménykedem. 32.napja van ma a ciklusomnak. Nagyon enyhén érzem időnként ma azt mikor "na nemsokára megjön" de az is lehet h már annyira figyelek mindenre h már belemagyarázom. Első babámbál rendszeresen teszteltem,már akkor pozitív lett a teszt mikor még tünete sem lehetett ezért akkor nem is foglalkoztam ilyesmivel. A tesó meg most nem akar olyan gyorsan sikerülni és már feszült vagyok. (Ami persze tudom h nem jó)

2020. nov. 3. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem különböznek a tünetek, tehát lehet ez is, az is. Ha 11-12 napja volt a feltételezett ovu, akkor 10-essel tesztelhetsz már.
2020. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tud lenni az érzés, hogy mindjárt megjön 🙂

Esetleg lassan egy 10-es tesztet megpróbálhatnál 🙂

2020. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
25ös van itthon, de akkor elszaladok egy 10esért,és holnap reggel megcsinálom.. de kicsi az esély túl rövid volt az idő😔 ilyen 30-32 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de nem egységes. Előző hónapban barnáztam is előtte egy teljes hétig. Októbertől már szedtem vitamint (trimeszter+C),most semmi barnázás. És van még valami de nem tudom h van e köze bármihez is: mielőtt megjön pattanásos szoktam lenni,most egy sincs🤔 de valószínű ez is belemagyarázás,hogy hátha azért.
2020. nov. 3. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Várjuk azt a tesztet 🙂 hátha 🙂
2020. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod esetleg, hogy ovuláció hány napja volt?
2020. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma 11.napja ha minden igaz.
2020. nov. 3. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor holnap vagy holnapután reggel a 10-es teszt már aktuális is lehet.

Szurkolok! 🙂

Várjuk a fejleményeket!

2020. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Írok majd! De próbálok nem túl lelkes lenni,úgy kevésbé fog fájni😑
2020. nov. 3. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem. Az első gyerekre elég sokat kellett várni 😔 szóval ismerem az érzést!

De mikor annak idején itt írogattam ilyen témában, jól esett, ha valaki bátorított 🙂

2020. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogom a csipiszt
2020. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!