Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnek lehetnek olyasmi...

Terhességnek lehetnek olyasmi tünetei mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
minimális görcsölésre gondolok,enyhe mellérzékenységre. Nagyon nem várom és későn is volt az ovum,de reménykedem. 32.napja van ma a ciklusomnak. Nagyon enyhén érzem időnként ma azt mikor "na nemsokára megjön" de az is lehet h már annyira figyelek mindenre h már belemagyarázom. Első babámbál rendszeresen teszteltem,már akkor pozitív lett a teszt mikor még tünete sem lehetett ezért akkor nem is foglalkoztam ilyesmivel. A tesó meg most nem akar olyan gyorsan sikerülni és már feszült vagyok. (Ami persze tudom h nem jó)

2020. nov. 3. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon sokat vártunk az első babára és szokás szerint a nem várt napja előtt 2-3 nappal már el is kezdődött a szokásos enyhe görcs, a nem várt napján pedig nagyon erős görcs, vártam egésznap de nem jött meg, másnap este teszteltem egy 10-es érzékenységű teszttel de már csak megszokásból, bár számítottam arra, hogy egy csíkos lesz de legnagyobb meglepetésemre olyan erős pozitív lett, hogy csak na :)

Nekem végig nagyon erősen görcsölt a hasam abban az 5-6 napban amikorra nem vártam, féltem is, rohangáltam mosdóba 5 percenként lecsekkolni magam, hogy ugye nem vérzek?!

De szerencsére elmúlt a görcsölés és azóta is minden rendben :) .. Drukkolok neked és kíváncsian várom a fejleményeket!

17 hkm

2020. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! Ma még nem jött meg, puffadás az van,de az is lehet annak a jele h megjön, és még valami:sok fehér folyás. Ugyh most én is rohangálok h most megjött e vagy mi van. De még fehér.
2020. nov. 3. 18:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Negatív a 10es teszt,és elkezdett megjönni😔
2020. nov. 5. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!