Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért volt a három teszt is...

Mért volt a három teszt is pozitív?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken teszteltem reggeli első vizeletből pozitív terhességi tesztet.

Szombaton délután és hétfő délelőtt is pozitív volt még. Tegnap viszont elkezdtem vérezni. Szaladtam be a nőgyógyászhoz. Nem látott terhességet méhen belül,se kívül.

Elküldött béta hcG vérvételre.

4,5 mm nyálkahártyát mért,mondta hogy nem látja az esélyét terhességnek,valószínűleg kémiai terhesség vagy spontán vetélés volt.

Szerintem inkább menstruáció.

Járt már valaki így és mégis baba lett?



2020. nov. 5. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha véreztél és az orvos sem látott terhességet, akkor ne haragudj de hogyan lehetnél állapotos?
2020. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség. Én is jártam már így. Pozitívat teszteltem, rá egy hétre görcsölni, vérezni kezdtem. Azonnal orvoshoz mentem, nem látott terhességet.
2020. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszed fel ugyanazt a kérdést 3 órán belül?
2020. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így biztosan nem járt senki, mert amit felsoroltál teljességgel kizárja a terhességet.

Szkeptikus vagyok a kémiai terhesség kapcsán is, ilyen vékony nyálkahártya mellett.

Van képed a "pozitív" tesztekről?

2020. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy jártam mint a kettes. Én erősen véreztem, azt mondta az orvos ha egy hét múlva nem múlik menjek vissza.
2020. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!