Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három teszten is halvány...

Három teszten is halvány pozitív eredmény. Lehetséges ez? Várandós vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Majdnem 2 évig fogamzásgátló tablettát szedtem, tavaly június elején hagytam abba. Azóta a ciklusom úgy ahogy már visszaállt. Viszont most február 20-án volt az utolsó menstruációm első napja, azóta nem jött meg, jelét sem adta. Március 20-ra vártam a következőt, de nem jött meg, így 28-án csináltam egy terhességi tesztet délután, ami negatív lett. Azóta azonban még mindig semmi hír, így április 5-én és 6-án csináltam tesztet. Mind a kettő halvány pozitív volt. A második csík nem volt annyira erős, de határozottan látszódott. Ma reggel második vizeletből csináltam még egy tesztet, ez is pozitív volt, de a többihez képest nem erősödött a csík, ugyanolyan halovány volt. Tünetként észlelem magamon, hogy hőemelkedésem van minimálisan, alhasi szúrásaim és enyhébb görcseim vannak ha megerőltetem magam és néha elkap a hányinger is. Tegnap óta még a derekam is fáj. A héten már bejutok nőgyógyászhoz, de aggaszt a tudat, hogy a pozitív tesztjeimen a csíkok nem erősödtek, hanem mind ugyanúgy halovány színű. Ettől függetlenül esélyes, hogy állapotos lettem? A ciklusom átlagosan 29 napos, volt már, hogy 24 napra jött meg, de volt olyan is, hogy csak 34-re. Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm! Kellemes napot nektek!

2019. ápr. 8. 11:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen erősségűek voltak a tesztek.

Reméljük a doki majd tud vmi okosabbat mondani.

2019. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az első pozitívnál az Intimed 2 darabosából használtam, utána a második kettőnél az x-epil tesztjét, ebből is azt, amiben két teszt van. Fogalmam sincs ezek milyen erősségűek sajnos. Holnapra kaptam időpontot dokinál, szóval már hátha okosabb leszek. :)
2019. ápr. 8. 11:36
 3/27 anonim ***** válasza:

25ös erősségűek :)

az x-epilt amúgy sokan nem szeretik,mert elvileg nagyon sokára és halványan mutatja a második csíkot

2019. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nincs képed a tesztekről esetleg ?
2019. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Képem csak az x-epil tesztről van, amot hatodikán csináltam, de mindegyik ilyesmi volt, talán ez erősebb pozitív, mint az előtte lévő teszten. A mai is kb ilyen volt.



[link]


Remélem jó linket másoltam be!

2019. ápr. 8. 12:28
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egy szép pozitiv,azt hogy erősödik-e ugyanolyan teszttel kellett volna nézni az elején,inkább menj nőgyógyászhoz

a tesztcsíkok nem mérvadóak:)

2019. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek, így ilyenkorra már tudni fogom, hogy valóban útban van-e a pici. :) Csak aggódtam, hogy ez normális-e, ez az első nekem. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 8. 12:45
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is szép pozitív . Írd majd meg mi volt a dokinal :)
2019. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez nagyon szép pozitiv teszt! Gratulálok! 😍Tegnap én is hasonlót teszteltem!

A Facelle teszt 10-es, azzal nekem nagyon erős pozi volt!

Majd ird meg,hogy mit mondott a doki!

Mégegyszer gratulálok!

2019. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű pozitív teszt :) teljesen egyértelmű :)


Szerintem babát vársz :)

2019. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!