Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet baba?...

Szerintetek ez lehet baba? Már szinte ezt lehetetlen eldönteni.

Figyelt kérdés
Nos...utoljara marcius 27.en jott meg ( azon a napon kezdotott halvanyan). Eddigi ciklusaim 28-37 naposak voltak ( 37 nap volt a legtobb). Április 23 és 25én erős görcsöm volt ami el is múlt. Azóta fel van puffadva a hasam és úgy vettem észre hogy nagyobb az étvagyam és többet eszem(nagyon rossz evő vagyok). Ma nézegettem a hasamat és jobb oldalom egy kicsit duzzadt is a petefészkemnél. Mellem nem fáj és ez idáig sem volt jelemző rám. A mai napig nem jőtt meg. Csináltam vasárnap és ma is egy tesztet de negativ lett... arra is gondoltam hogy ha 37 nappal számolok akkor pont ma van a 37. Napom és akkor még nem késik ( az előző havi mesim 28 napos volt)Ilyen rendszertelen mensinél nagyon nehéz belőni a dolgokat. Szerintetek ez lehet baba? Vagy ha 37 nappal számolok akkor holnap lenne esedékes...érdemes még tesztelnen? Annyira elszomorodtem pedig valahogyan azt érzem hogy terhes vagyok. És járok talpmasszazsra és azóta érzékenyebb a lábam...már napok óta fáj a jobb talpamnak a vége és azt mondta a hölgy akihez járok hogy az ott a méhemet jelzi.

2016. máj. 3. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál én abból cisztára gondolnék.
2016. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
En azert nrm gondolnek babara, mert ha mar ennyi tuneted van (pl puffadas), akkor a tesztnek mar javaban pozitivnak kellene lennie.
2016. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha 37 napos volt most a ciklusom? Akkor elvileg holnap kellene megjönnie. Csinaljak jövöhéten egy tesztet és ha nincsen semi akkor doki gondolom...remélem nincsen semmi baj
2016. máj. 3. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vannak ilyen tünetek ha már magas a hcg ( 6-8 hét) Addig csak beképzeli az ember :) Viszont akkor már erős pozinak kéne lennie a teszjeidnek.Én is vagy sima késésre vagy cisztára gondolok.
2016. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ciszta kb. Mennyi ido alatt alakulhat ki? December vegen voltam nogyogyasznal es mindent rendben talalt. Ha ciszta van akkor mit fognak tenni?
2016. máj. 4. 05:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre még ne aggódj a ciszta miatt! Mivel ennyire rendszertelen a ciklusod, bőven beleférhet a baba is, vagy az, hogy megjön. A tüneteket az okozza, hogy nagyon akarod, és az agyad becsapja a tested. Nagyon vékony lehetsz, ha látod a hasadon a 4 hetes terhességed, vagy a petefészkeden a cisztát :)). Emiatt is késhet ám a mensid! Nekem volt, hogy 9 napot késett, mert annyira izgultam, hogy terhes lehetek (akkor pont nagyon nem akartam), pedig nagyon szabályos 26 napos ciklusom van. Tesztelj még a héten, esetleg a jövő héten, ha nem jön meg, és ha negatív, elég akkor aggódnod! Tudod, egy kismamának az árt! :)) Szurkolok!
2016. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom most egy kicsit megnyugtattal :) igen vekony vagyok de most annyira fel van puffadva hogy mar a csontjaim sem latszodnak amit eddig megszoktam
2016. máj. 4. 10:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy elvileg tegnap kellett volna megjonnie ha mar a leghosszabb 37 nappal szamolok. Kivarom a hetveget es ha nem akkor elmegyek dokihoz. Csak azert gondoltam egybol erre mert szurkalt a hasam meg olyan teljesen furcsa volt ami meg nekem nem volt.
2016. máj. 4. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!