Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés óta még nem jött meg,...

Szülés óta még nem jött meg, vajon mennyi esélye lehet, hogy teherbe essek megint?

Figyelt kérdés

Párszor voltunk együtt védekezés nélkül. Még szoptatok, de az tudom, hogy nem ad 100%-os védelmet. 4 hónapos lesz a kislányom, nyilván vannak emberek, akiknek ilyenkor már úton volt a tesó, csak nem tudom, hogy ha még nem jött meg azóta, akkor mennyi esélyem van a teherbe esésre? Nem direkt próbálkozós céllal voltak ezek a védekezés nélküli pillanatok, de azért nem bánnám, ha nálunk is ilyen hamar jönne az újabb baba. Így, hogy még egyszer sem véreztem a gyermekágy óta, nem igazán tudom, mire figyeljek, ami elárulná, hogy megint terhes vagyok, azért random kéthetente-havonta nem szeretnék terhességi teszteket csinálni csak úgy :D

Akinél nem jött meg, mielőtt ismét teherbe esett volna, honnan tudtátok, hogy megint baba van a dologban?


2020. nov. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a peteérés mindig megelőzi a menstruációt, így igen, van esély terhességre a szülés utáni első vérzés előtti peteérésből.
2020. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha gyanús dolgokat eszlelsz magadon, de akar csak random is tesztelhetsz. 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez totál ember függő. Én a fiamat 13hónapig szoptattam, ezalatt sosem védekeztünk. Szoptatás abbahagyása után 3 hónappal lettem terhes (pedig a havim úgy 8hós korától megvolt)


Barátnőm se nem menstruált, fogamzásgátlót is szedett (doki irta fel, szoptatás mellettit), szoptatott is. Mégis terhes lett, mikor 6hós volt a lánya. Ő a rosszulletekből gyanakodott, utána tesztelt pozitívat.

2020. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mást nem tudsz tenni, hogy tesztelsz rendszeresen. 50% az esély, mivel előbb van a peteérésed mint a vérzés. De mindenkin más. Nekem mind a két gyereknél csak az utolsó szoptatás elhagyása után jött meg egy hónappal.
2020. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött meg és 4 hós volt az első fiam amikor egyszer csak kívánós lettem.Aztán egy belső megérzés is volt.Teszteltem és pozitív lett.
2020. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!