Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csinaljak???

Most mit csinaljak???

Figyelt kérdés

Parommal 3 honapja mar volt egy kis baleset es vettem be esemenyutanit. Szerencsere nem zavarta a ciklusom meg megjott 26 napra.

Tegnap este viszont bennem maradt az ovszer, amibol 100% hogy folyt belem... 5 percig voltam ugy kb aztan ahogy felallt a nagyja ki is folyt. Ma van peteeresem ... most vegyek megint gyogyszert ??


2020. nov. 7. 08:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Vagy gyógyszert, vagy rácsos kiságyat. Te döntesz.
2020. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nagyon felek bevenni meg 1 esemenyutanit! Annyi a biztos hogy tegnap vagy ma van a peteeresem.... De mennyi az eselye hogy terhes legyek. Gyorsan felalltam es kimostam magam 😕😕
2020. nov. 7. 08:45
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed meg van rá.
2020. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy az esély, de még mindig kevesebb mintha nem használtatok volna óvszert. Ha szóba se kerülhet a gyerek muszáj az esemény utáni, ha biztosra akartok menni. Esetleg kezdj el fogamzásgátlót szedni kövi ciklusban. Két baleset ilyen rövid idő alatt elég kockázatos. Vagy ne legyetek ovu körül együtt, bár ez sem teljesen megoldás nyilván.
2020. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komoly esélyed van rá. Pláne, ha fiatalok vagytok, és semmi más módon nem védekeztek.

Most azt kell végiggondolnod, mik a lehetséges forgatókönyvek, és melyik a legvállalhatóbb számodra:

1. bevenni megint egy esemény utánit, vagy

2. imádkozni, hogy ne legyen belőle terhesség, aztán lesz ami lesz...

3. adott esetben abortuszra menni, vagy

4. megszülni és örökbe adni, vagy

5. megszülni és felnevelni a babát.


Mindenesetre ha ezt a helyzetet megúszod, váltsatok védekezési módot, mert a mostani a jelek szerint nem nektek való.

2020. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok. Sajnos nagyon migrenes vagyok, nogyogyaszom minden fele hormon tartalmu szertol tiltott de kiprobaltam mar a nuvaringet es az azalia gyogyszert is. Egyik sem jott be mert 1 hetig tarto fejfajasom volt... Pedig ez a ketto a legkisebb hormon tartalmu gyogyszer. Spiralt ajanlottak meg. A baba projekt jovo nyartol lett volna tervben....
2020. nov. 7. 09:34
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
33%, mint minden peteéréskor, amikor sperma kerül beléd. Semmi bajod nem lesz meg egy esemény utánitól. Persze a rácsos kisagyak is szépek.
2020. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
En ezzel nem hazardiroznek.
2020. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Mi is 1 evvel későbbre terveztük a babát, hogy amint befejezem az egyetemet próbálkozhatunk.


21 voltam mikor terhes lettem, mikor megszültem is, majd pár hónapos volt a baby mikor 22 lettem.


Nem szerettük volna elvetetni, így felneveljük. Most 9 hónapos. Nagyon nem bantuk meg! :)

2020. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Termeszetesen en sem vetetnem el! Ez fel sem merult bennem
2020. nov. 7. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!