Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség is lehet,vagy...

Terhesség is lehet,vagy várjak még a dokival?Most voltam nála 2 hete.Nem szeretnék futkosni hozzá,de ez így sehogy nem a normális megszokott :/

Figyelt kérdés
32 naposak a ciklusaim,és patent pontosan jön meg mindig már évek óta.Előtte nap görcsök,másnap reggel elönt,majd erős görcsös nap,sokszor nospa,algópirin,másképp nem bírom.aztán másnap csak sima vérzés.A mostani ciklusom elég érdekesen zajlott.Kb. nem várt mensim előtt 5 nappal szúró fájdalmak jobb,majd bal oldalon.kissebb alhasi görcsös érzés rövid ideig.Majd elmúlott.Innentől kezdve a tegnapi nem vártig,hullámokban éreztem időnként újra,és újra gyengébben,majd elmúlt.Ma elszomorodtam mikor megláttam a wc-ben,hogy a papiron ott volt a barnás folt.Majd újra.Na mondom megint megjött :( De aztán semmi továbbra,így estig.Hasam sem fáj.Hulla fáradt vagyok 3 napja,és fura nyugodt.Valahogy más.Sokat csalódtam már,így képzelgésről nincs szó.Holnap veszek tesztet.Viszont egyet szeretnék tudni.Ha az elmaradt mensi után van barnázás 1-2nappal,abból még lehet terhesség?Csak mert itt azt olvasom előtte kell jelentkezzen.

2020. nov. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát okosat nem tudok írni.Én pld nem tapasztaltam vérzést, barnázást abban a hónapban mikor össze jött a lányunk(szóval ez a beágyazódási vérzés ez nálam nem volt).Szurkálódásokat igen.Viszont a hulla fáradság se volt rám jellemző terhesen.Kifejezetten felpörögtem.Menstruáció előtt mindig agybajos vagyok, az elmaradt.De minden ciklusom végén mielőtt megjön napokig bírnék aludni, pedig gyerek mellett ez már nem kifejezetten megy:D

Szerintem se ilyen se olyan irányba ne éld bele magad.Én inkább mondanám, hogy megjön, mint hogy terhes vagy.Viszont holnap a teszt megmondja majd az igazságot.

Azért semmiképp se szaladj azonnal orvoshoz, mert nem vagy gép.A ciklusod ,,furcsaságait" meg főleg azért veszed észre mert nagyon figyeled magad, ha nem akarnátok babát, valószínűleg észre se vennéd ezeket a dolgokat, vagy elsiklanál felettük.

Ettől függetlenül kívánom hogy babás légy.Szurkolok.

2020. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképp csinálj tesztet. Én is pont így jártam... a mensi helyett csak kevés barna folyás jött. Sajnos még nem tudom, hogy mekkora baj lesz, vagy sem. 25-én megyek dokihoz, napról napra erősödnek a tesztjeim, iszonyatos cici fájás, egyik nap pörgök, másik nap egész nap tudnék aludni.

Minden jót Neked!

2020. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!