KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Kedvesek ! 😊 Most volt...

Meskoka2 kérdése:

Kedvesek ! 😊 Most volt ovulĂĄciĂłm , azĂłta Ă©rzek a hasam alatt szĂșrĂĄst . FƑkĂ©nt a jobb oldalon , Ă©s nĂ©ha hĂĄnyingerem is van . . De ez kb 2 -3 napja. És a melleim elĂ©ggĂ© duzzadtak .. nem fajnak mĂšg. Érdekelne hogy ezek akar jelek is lehetnek ?😊

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 09:53
 1/8 anonim ***** vĂĄlasza:
94%

Ha kĂ©sik a menstruĂĄciĂł, vagy ha nagyon tĂŒrelmetlen vagy mensi napjĂĄn tesztelsz Ă©s majd kiderĂŒl.


Minek így råpörögni? Jobb csalódni, vagy mi?

2020. nov. 9. 09:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/8 anonim ***** vĂĄlasza:
72%
SemmifĂ©le terhessĂ©gi tĂŒneted nem lehet, mĂ©g ha sikerĂŒlt volna is. A 6. hĂ©t körĂŒl, de akkor majd elmaradt menstruĂĄciĂł, Ă©s pozitĂ­v teszted is lesz, Ășgyhogy nem kell keresned az okĂĄt.
2020. nov. 9. 10:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/8 anonim ***** vĂĄlasza:
39%
Kedvesem! đŸ€Šâ€â™€ïžđŸ€Šâ€â™€ïžđŸ€Šâ€â™€ïžđŸ€Šâ€â™€ïž
2020. nov. 9. 10:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/8 anonim ***** vĂĄlasza:
54%
Legkoråbban az elmaradt menzesz napjån tudsz terhességi tesztet végezni, ami majd mutatja az eredményt. Mi nem låtunk beléd.
2020. nov. 9. 10:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/8 anonim ***** vĂĄlasza:
81%
Ez annak a jele, hogy megvolt az ovud... Ovu elƑtt fĂĄjhat a növekvƑ pete, ovu utĂĄn a szurkĂĄlĂĄst pedig a tĂŒszƑrepedĂ©s utĂĄn ottmaradt folyadĂ©k okozza. Ezeket nem mindenki Ă©s nem is minden ciklusban Ă©rzi, most Ă©pp Ă©rzed, mertjobban is figyelsz. A folyadĂ©k ottmarad egĂ©szen mensiig Ă©s mensivel tĂĄvozik, vagy, ha teherbe esel, akkor a mĂ©hlepĂ©ny kifejlƑdĂ©sĂ©ig 9-14. hĂ©tig marad utĂĄna elsorvad. EnnĂ©l többet nem jelent. Tudom milyen a tĂŒneteket keresni, 7 Ă©vig azt csinĂĄltam... De leghamarabb akkor is mensi elƑtt 1-2 nappal Ă©rdemes erre rĂĄfeszĂŒlni, de igazĂĄbĂłl terhessĂ©g esetĂ©n fel se fog merĂŒlni a kĂ©rdĂ©s, hogy az e vagy sem... :)
2020. nov. 9. 11:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/8 anonim ***** vĂĄlasza:
86%
Nalam ugyan ez van! De ez az ovu miatt. En minden honapban megerzem. Ez nem terhessegi tunet. Varj meg!
2020. nov. 9. 11:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/8 anonim ***** vĂĄlasza:
Ezek csak az ovu jelei. EttƑl persze drukkolok. 🙂
2020. nov. 9. 12:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/8 anonim ***** vĂĄlasza:
85%

Nekem ovulĂĄciĂł utĂĄn kezdett el mindig fĂĄjni Ă©s duzzadni a mellem, Ă©s elƑfordult, hogy hĂĄnyingerem is volt menzeszig, mĂ©gse voltam terhes. Mikor terhes lettem semmi mĂĄst nem Ă©reztem, csak nem jött meg, teszteltem pozitĂ­v lett. Na a teszt utĂĄn kb. 2 hĂ©ttel kezdƑdött a hulla fĂĄradtsĂĄg Ă©s folyamatos erƑs hĂĄnyinger, szagundor, szĂłval amit most Ă©rzel az nem a terhessĂ©g miatt van.

17 hkm

2020. nov. 9. 12:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!