Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Terhes vagyok? 3...

S. O. S Terhes vagyok? 3 napja fáj a köldököm alatt, bal illetve jobb oldalt felváltva szúró érzés, nagyon sűrűn kell pisilnem, ma reggel kidobtam a taccsot a cigitől, délután a kajától volt hányingerem. Van remény?

Figyelt kérdés
Most nincs lehetőségem tesztet venni csak a jövőhéten, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy összejött-e...Szerintetek?
2012. júl. 28. 19:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lehetséges, ha nem használtatok... akkor valószínű..Minél hamarabb vegyél tesztet vagy menj el a nőgyógyászodhoz!
2012. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Van remény, én is ugyanígy voltam a terhességem elején.

Mensid kimaradt?

2012. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jövőhét vasárnap kell megjönnie amugy tervezett baba
2012. júl. 28. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak a nemvárt után tesztelnék, mert ha alacsony a hcg szint akkor lehet hogy teszt negatívat mutat.
2012. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor megvárom a nemvárt utáni napot, de addig is az a bizonytalanság, addig még 8 nap, hogy fogom ki bírni
2012. júl. 28. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Már bocsi, de ha tényleg tervezett baba, akkor nem lehetsz ilyen idióta, hogy még mindig cigarettázol, már ne is haragudj.
2012. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem haragszok meg, de nekem reggel a kávéhoz szükséges hogy el tudjam végezni a nagy dolgom, mert ha nincs meg a reggeli a cigi akkor nem is tudok, egy szálat szívok el egy nap szerintem az nem sok.
2012. júl. 28. 20:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Anyum velem meg bátyámmal végig cigizett, az orvos mondta hogy ne haggya abba mert többet árt a babának ha abba haggya mint hogy szívja, mert láncdohányos volt, és két egészséges gyermeket szült azaz minket.
2012. júl. 28. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
A láncdohányzás teljesen más tészta, akkor indokolt. De ha le tudod tenni, akkor lehetőleg ne cigizz, mert az az egy szál is sok a babának...a székrekedésre kitaláltak már mást, egyél egy nagy kanál szilvalekvárt tuti beindulsz tőle.
2012. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindenki foglalkozzon a maga dolgával,és a feltett kérdéssel!!!!

Am én mindkét gyerkőccel cigiztem,mégis makk egészségesek!!!

2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!