Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan tudom mikor fogant a...

Pontosan tudom mikor fogant a babám de az orvosok mindig 2 héttel, van hogy 3 héttel kisebbnek mondják a terhességem és azt mondják biztos később fogant ( rendszertelen a ciklusom ) volt már így más is hogy tudta mikor fogant de mégsem úgy számolják?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Senkit nem érdekel, hogy mikor fogant, csak hogy mikor volt az utolsó menstruáció első napja
2020. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kiegészítés az 1-eshez: rendszertelen ciklus esetén a(z ezek szerint biztos) fogantatás előtt kb. 2 héttel lesz a terhesség tényleges kezdete. Minthogy rendszeres ciklusnál a menstruáció első napjától számolják, és onnan kb. 2 hétre van általában az ovuláció és így a fogantatás, a rendszertelennél a tényleges fogantatáshoz képest kb. pont 2 héttel fogják megtippelni a terhesség kezdetét. Szóval nálad pont jó adatot mondanak. a "később fogant" csak annyit jelent ebben az esetben, hogy nem a mensi 1. napja után 2 héttel volt peteérésed, hanem annál később.
2020. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az február 13 de viszont nekem ezt a doki a kiskönyvemben áthúzta és azzal magyarázta hogy biztos hogy nem akkor menstruálhattam hiaba mondtam hogy de igen és csak tudom mikor menstruáltam de hiaba .. van 15 kíirt szülési dátumom ez által
2020. nov. 11. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt nem tudom. de általában a 12. heti UH-n tippelt szülési dátumhoz szokták tartani magukat mifelénk, merthogy utána már egyéni tempóban fejlődnek a kicsik. Nekem az előző terhességemnél tűpontos, 28 napos menzesz mellett pont két menstruáció közé tippelték a terhesség kehzdetét... Ez van :D Mikorra vagy kiírva?
2020. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mensi szerint november 18,

12 hetes uh szerint november 30 amit áthuztak és átirtak december 4re de van sok időpontom : nov.21 december 1 2 3 4 5 6 7 10 12

2020. nov. 11. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nekem is rendszertelen, pont akkor fel sem jegyeztem az utolsót, mondta az orvos, hogy akkor is mondjak egy dátumot, "hasamra ütöttem" és mondtam egyet (csak 1x voltunk együtt abban a hónapban egyébként), onnantól azzal a kamu dátummal számoltak, csak a méreteinél mindig az volt írva, hogy 2 héttel nagyobb
2020. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nov. 20 és a dec. 12 között nincs olyan eszméletlen különbség, minthogy a 38. és a 42. héten született baba is teljesen kifejlett (ami pedig ugye 28 nap különbséget jelent). Ezek szerint tényleg későn volt peteérésed (nekem feb. 14-én volt az utolsó mensim, és nov. 21-ére vagyok kiírva, nekem végig pontosnak tippeltél 1-2 nap eltéréssel), de én emiatt nem aggódnék. Úgysem tudják megtippelni, mikor születik, nekem az első babámat pont 2 héttel később indították, nem számított neki, hogy mikor kellene jönnie :D
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiammal mikor terhes voltam nekem is rengeted datumon volt annak ellenere hogy pontos 33 napos ciklusaim voltak.

Legelső datumunk május 19 volt,vegul junius 1,2,5

Aztan 13-án született meg,császárral.

2020. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem 1 fix orvoshoz jársz aki rendszerességgel mér akkor sajnos benne van a pakliban, hogy ahány orvos annyi mérés.
2020. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!