Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, komoly párkapcsolatban élek. Eddig mindig gumival védekeztünk, ám november 10-én kedden, kicsit gumi nélkül csináltuk. (Igen tudom, miért nem védekeztünk, satöbbi satöbbi, kérlek ezektől a válaszoktól kíméljetek meg!Eléggé megbántam már így is.) Az utolsó menstruációm október 24-én volt, tehát körülbelül 9nap múlva kell megjönnie, ha most is 28napos lesz a ciklusom. Bár elő szokott fordulni,hogy rövidebb pár nappal, de hosszabb soha.

Tehát, úgy történt az eset, hogy először orálisan elégítettük ki egymást. Ezután elment a barátom pisilni és nedves törlőkendővel, majd papírzsebkendővel is alaposan megtörölte a nemiszervét. Ezután csináltuk, de nem addig amíg úgy érezte elmegy, hanem még jóval előtte kivette és folytattam az orális kielégítését. Tehát bennem biztosan nem ment el. Van itthon esemény utáni tabletta, azon gondolkodom bevegyem-e, de feleslegesen nem szeretném a szervezetem ekkora hormonbombának kitenni, de most eléggé aggódom. Szerintetek szükséges bevennem, vagy felesleges?



2020. nov. 12. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy már fáj a mellem, ahogy menstruáció előtt szokott. Gondoltam még ezt is hozzáírom, hátha még is számít kicsit. Köszi előre is a válaszaitokat!
2020. nov. 12. 13:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimalis az esely , nincs mitol tartanod. De legkozelebb ne kovesd el ezt a hibat es vedekezzetek!
2020. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, a megszakítás alapvetően nem védekezés, mert elvileg az előváladékban is lehet sperma, és biztos vagyok benne, hogy fordult már elő a világtörtenelem során olyan, hogy valaki így esett teherbe, de ettől még nagyjából 0 az esélye.
2020. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális de azért azt hozzá tenném hogy máskor ne 2 nappal a történtek ut@n gondolkozz az esemény utánin, ha tényleg be kell venned akkor minél előbb, mert minél tovább vársz annál nagyobb az esélye annak hogy már nem fog számitani
2020. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!