Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

A múlthónapban a nemvárt előtt 3 nappal hasonlót teszteltem. Most vasárnap kell h megjöjjön, de az előzmények miatt kíváncsiságból teszteltem ma reggel. Ez valahogy nem akarom elhinni, hogy 2 hónapja kémiai terhességem van. A facelle ennyire nem megbízható? Nagyon megköszönném a tapasztalatokat. Sajnos túl vagyok 1 méhenkívülin, 1 petevezetékem is eltávolításra került és 2 éve próbálkozunk :(



[link]

[link]


2020. nov. 13. 07:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok és köszönöm a biztató szavaitokat. Nekem ez sokat jelent❤. Akármi is lesz belőle. Nekem már az is csodálatos érzés, hogy képesek vagyunk összehozni a kisbabánkat. Nagyon várjuk már a csodát. 😍😍
2020. nov. 13. 08:21
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg probalj egy predictort is! 🤞🤞🤞🤞
2020. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
véégre én is látok csíkot :D remélem erősödni fog :)
2020. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A predictort még nem használtam, de beszerzem és vasárnap reggel meg is csinálom, persze ha addig nem jön meg. 😁
2020. nov. 13. 09:01
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem költenék predictorra, felesleges. Minek? A facelle is ugyanúgy 10-es,már szépen ki is mutatta, és amúgy is egy fajta teszten kell nézni az erősödést.
2020. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert ajanlottam, mert nekem az sokkal erosebb lett, annak ellenere, hogy ugyan ugy 10es, viszont volt h ezen a facellen volt vmi halvány, azon semmi és a predinek lett igaza. Ezt ma lenne erdekes megcsinalni, max holnap, vasarnap mar a facelle is eros lesz, ha baba van.
2020. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Csak az előzmények miatt gondoltam én is, hogy lehet érdemes lenne mással is próbálkozni, ha nem jön meg. Bár van itthon még egy facelle és minden vágyam, hogy az igazat mutassa.🥰 Emiatt is tettem fel a kérdést, hogy vajon lehet fals pozitív ez a teszt. De nagyon pozitív hozzászólásokat kaptam és a remény elkezdett bennem élni, de.. ott van az a de.. Remélem, hogy hétfőn már szárnyalhatok a boldogságban.. 😍😍
2020. nov. 13. 09:45
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 vagyok. Elhiszem, de itt már sztem egy nap alatt is eldől egy facelle-vel, hogy valós pozitív - e. Sztem tuti, mert ez nem valami halvány, hanem egy szép határozott halvány rózsaszín csík! Nagyon drukkolok kérdező. Én elég sokat teszteltem pl, volt, hogy 9 dpo reggel derengett a 2.csik,delutanra tartogattam déltől a pisilést és akkor meg szép pozitív lett.😄
2020. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép halvány pozi. Amúgy személy szerint úgy gondolom butaság csak azért másik tesztet nézni, hogy szebben látszódjon. Nem a csík szépsége a lényeg :) Drukkolok, hogy vasárnap igazán egyértelmű legyen, bár már ez alapján is bőven van remény :) Minden jót!
2020. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát csajok nagyon remélem, hogy most tényleg összejön a várva várt csoda❤. Nagyon bízom bennem. Sokat teszteltem már én is a műtétem óta, de még ilyet nem tapasztaltam. Vagyis a múlt hónapban valami hasonót, de ennél gyengébb volt. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz.
2020. nov. 13. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!