Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha valakinek...

Mit jelent, ha valakinek nincs peteérése? Mik a tünetei? Miből lehet, ezt megtudni? Mit lehet ellene tenni? Hogyan lehet visszahozni a peteérést?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

ultrahanggal szokták nézni a domináns tüszőket hogy mikor lesz belőle pete az kimutatja ha nincs


ha nem doki foglalkozik vele hanem Te otthon akkor a tisztességesen vezetett hőgörbéből is látszik mert nem megy fel a hő és menses elött nem megy le egész más lesz az egész görbe lefutása máshogy néz ki még egy nem terhes görbéhez képest is más.


van a boszorkánykonyha amit csak én hivok igy nem itélem el szóval lehet teákat inni meg bogyókat kapkodni vagy a doki hormonálisan kivizsgál és rendbetesz.

2010. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mindenek előtt ha ez a gond, akkor nőgyógyász!

és ahogy az előttem lévő hozzászóló is írta figyeld önmagad!

a tested mindent elárul!

hidd el amíg nem akartam babát nem foglalkoztam a testemmel és ahogy elértem a babás korszakom mostanra megismertem a testem!

2010. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha hőmérőzöl, abból kiderül, hogy minden rendben van-e a ciklusoddal.
2010. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt peteérésem,csak egy évben max. egyszer.Egyszerűen nem volt mensim.Ez a legnyilvánvalóbb jel.De vkinek van mensije,mégsincs peteérése.PCOS-em volt.Igen nehéz visszahozni a peteérést,így a teherbeesés sem volt egyszerű.Orvos hüvelyi uh.-val megnéz,vért vesz,abból hormonvizsgálatot csinál.Te magadnak otthon pedig a már említett hőmérőzéssel,vagy ovuteszttel tudod lellenőrizni,de az orvosé az igazán megbízható.Most 9 hós ikreim vannak.
2010. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!