Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin segíti a peteérés...

Bromocriptin segíti a peteérést vagy a tüszőrepedést?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy segít. Én már 2 hete szedem és jövő héten lenne esedékes a pé, ha egyáltalán van ilyen nálam :(

Clostit szedtem múlt hónapban, most bromot. Clostiban is hittem de sajnos negatív tesztek sorozata vár rám 2 hét késés után. Most félek hogy ebbe is bele lovallom magam és megint nem lesz semmi. Mi lenne a következő lépés?

Nődokim azt mondta, hogy megint closti lesz ha nem jön össze. Én nem szeretném. Mire kérjem meg hogy más hogy döntsön?


2011. okt. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem segített.magas volt a prolaktinom.első pé. idején már volt egy 18mm-es tüszőm
2011. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és sikerült a baba? vagy csak tüsző lett? nem értem.
2011. okt. 19. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak nők akiknek azért nem jön össze a bébi mert túl magas a prolaktin szint a vérükbe, szervezetükbe, ez a szint meggátolja a tüsző érését vagy repedését , sőt a bromo hat az elégtelen sárgatest működésre is ami szükséges a terhességhez. Ha ilyen gyógyszert kap valaki akkor csökken a prolaktin szint ami jó, ez a prolaktin általában szoptatós anyák szervezetébe található meg, azért szokták azt mondtani, hogy ők nehezebben esnek teherbe, de sajna vannak nők akiknek hormonzavar miatt, na ilyenkor szokták adni ezt a bogyót, de ezelőtt vérvételt szoktak csinálni, hogy szükséges -e. Én fél évig szedtem és utána csökkent a prolaktin szintem és akkor sikerült a teherbeesés.
2011. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem sikerült a baba azóta sem,férjemnek is van baja.cisztát találtak a mellékherében és nyomja az ondóvezetéket így kevés a spermium és sérültek is.
2011. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!