Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességtol valo felelem...

Terhességtol valo felelem produkalhat terhessegi tuneteket?

Figyelt kérdés

Nagyon felek attol, hogy terhes lettem. Megszakitos modszerrel voltam parommal, igaz csak par lokes volt, es nem ment el, mert abba hagyta. Viszont megis felek, hogy teherbe estem, oly annyira, hogy eddig ket dokinal voltam es biztos csinaltam 10 tesztet, az egyiket 4 napja. Persze minden eredmeny negativ lett.


Volt mensim is, de eloszor csak 2 napig tartott nagyon keves folyassal, masodjara meg 3 napig. Ma jott meg ujra. Ezek utan sem tudok megnugodni.


Egy hete nagyon sokat szurkal az alhasam es az oldalam is, es par napja nagyon fajnak a melleim is. Most ez furan hangzik de olyan erzes mintha bizseregne a melbimbom. Ezen kivul mintha a hasam is not volna. Olyan tuneteket erzek, amiket eddig meg soha, ezert is parazom annyira.


Igazabol nem tudom, hogy a dokik es a tesztek mutatnak rosz eredmenyt, vagy csak bekepzelem az egeszet. Valaki parazott igy terhesseg miatt, es ha igen, mit csinalt?


2020. nov. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem terhességi tünetek.

A hisztéria okozhat enyhébb hormon problémákat.

Higgy a tesztnek.

Éljetek felelős szexuális életet.

2020. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szex nem védekezési módszer. Ha pedig nem akarsz gyereket, akkor védekezz, és akkor nem fogsz mentálisan sem belerokkanni a stresszbe.
2020. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eletemben eloszor csinaltam meg ezt a hibat, tudom hulyeseg volt, de vissza csinalni nem lehet. Attol meg nem valtoztat ez az aggodalmamon.
2020. nov. 14. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Eltelt elegendő nap a teszteléshez? A hasad csak hónapok múlva nőne, az orvosok és tesztek eredménye alapján nyilván nem vagy terhes, csak paráztatod magad.
2020. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nana, hogy eltelt. Az aktus ota 8 het es par nap volt, amikor utoljara teszteltem. Csak azert parazok, mert mar annyi fele dolgot olvastam, hogy valakinek 10 heten sem jelezte a teszt hogy babat var, vagy a doki daganatnak neztek a babajat, vagy nem is vettek eszre stb.

Es most olyan tuneteket produkalok amit eddig meg nem, szoval ezert vagyok laikus.

2020. nov. 14. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy...hisz már 8 hete történt. A tüneteid meg simán lehetnek ovulációs tünetek....ne agyalj rajta...bennünk nőkben állandóan hullámzik a hormonok szintje. Inkább az a fura, hogy nem mindig érezzük furán magunkat. Ha nem bírsz belenyugodni, hogy nem vagy terhes menj el egy pszichológushoz. Azért ha már egy orvosnak se hiszel....kinek hinnél? Vagy még 8 hónapig rágod a körmöd hátha megszülöd a nemlétező babát? Legyél már kicsit érettebb.
2020. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jogos a kerdes, ha orvosnak ha hiszek, akkor kinek?

De akkor miert olvasni olyan tapasztalatokrol, hogy valakinek a 12 hetben vettrk eszre, hogy terhes, mert a baba annyira elbujt?!!

2020. nov. 21. 17:23
 8/9 A kérdező kommentje:
...ha orvosnak nem hiszek, akkor kinek*
2020. nov. 21. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott az illető tudta meg későn, hogy terhes. Ha valaki odamegy pozi teszttel annak addig keresik míg nem találják...mert baj lehet egy méhen kívüliből. Illetve hcg vérvételböl kiderül van e mit keresni.


Tehát, ha van pozi teszt akkor nem fogják 12. Héten megtalálni a babát, hanem sokkal hamarabb.


Ha van akinek vérzése van és nem gondol terhességre az bizony járhat úgy, hogy már kései terhességet lát a doki.


De hcg nélkül nincs terhesség. A hcg pedig nem tud elbújni.

2020. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!