Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A policisztás petefészek vagy...

A policisztás petefészek vagy a 'sima' petefészek ciszta produkálhat pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 14:30
 1/10 Molly89 válasza:
Szia nekem is policisztás petefészkem volt de nem lett soha ez miatt pozitív tesztem ha pozitív a teszted ott bizony baba van nálam is ez volt a helyzet 7hónapja :)
2013. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az én babám akkor tényleg elment.. Mindenféle tünetet produkáltam amit eddig nem éreztem, iszonyú derékfájást, hasmenést, haspuffadást, furcsa szurkálásokat a méhemben oldalt, mellduzzadást, haspuffadást plusz késett a menstruációm..halvány pozi teszt, aztán megjött :(
2013. máj. 18. 15:04
 3/10 A kérdező kommentje:

Terhességi tüneteket (beágyazódásos szurkálást, derékfájást stb.-t) sem okozhat a ciszta, igaz?


Köszönöm a válaszod!

A te babád veled van azóta?? :)

2013. máj. 18. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
A PCOS nem produkál pozitív tesztet. Kezelés nélkül viszont nagy esélye van a vetélésnek. Sajnálom, ami veled történt.
2013. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
PCO, sima ciszta nem okoz pozi tesztet. Anno a dokim mondta, hogy van egyfajta csokoládéciszta (javítsatok ha tévedek), ami nagyon ritka de durva is, hogy annál szokott előforduln HCG.
2013. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon remélem akkor, hogy nem olyan a cisztám, a doki nem mondta, hogy gyanús lenne vagy ilyesmi.. 'Sima' cisztának látszódott.

Akkor lehet mégis baba volt..

2013. máj. 18. 18:53
 7/10 Molly89 válasza:
Szia! nekem a cisztától nem fájt a derekam és szurkálást sem éreztem tőle soha inkább olyan volt mintha "leakart volna szakadni" a petefészkem". És igen a baba azóta is velem van :)
2013. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor nagyjából megbizonyosodtam, hogy tényleg baba volt az..

Sok boldogságot nektek! :)

2013. máj. 18. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is pcos vagyok.

Nekem többször volt halvány pozi a tesztem, elmentem dokihoz és nem volt baba, nekem azt mondta, h okozhatta a ciszta.

2013. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nekem mindig lenne halvány második csík a HCG teszten. Én is pco-s vagyok, és amikor terhes lettem és halvány volt a tesztem akkor nem a ciszták csinálták, de sajnos elvetéltem. Egyik hónapban csinál cisztát a Pco másik hónapban nem? Kizárt. Ezt a dokim is megmondta. Endokrinológus, nem nőgyógyász. Én meg inkább hiszek egy endodokinak. Hétszer voltam terhes és egy szem egészséges gyerekem van. PCO-m is van, úgyhogy láttam párszor pozi hcg tesztet. Egyértelműen pco miatt nem lehet pozi teszt.
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!