Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet még pozitív?

Ebből lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

Ez az első clostys hónapom egyben az első Lh tesztelős is.

10. Ciklusnapom és naptár szerint 14. Én lenne ovum, de kétlem hogy ez 4-5 nap alatt pozitív lenne.

25 -ös tesztek és 13 napos a lutealisom.

Ilyennek kell lennie a teszteknek közel az ovuhoz?

Előre is köszönöm.


[link]



2020. nov. 16. 09:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy érzékenyebb tesztre lenne szükségem?
2020. nov. 16. 09:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs ovud, vagy érzékenyebb teszt kell, de sokszor egyik napról a másikra lesz erős az lh teszt. Nem kötelező neki fokozatosan emelkednie. Honnan tudod, hogy 13 napos a luteálisod, ha most tesztelsz először? Amúgy, ha nem vagy képbe, akkor úgy kell kezdeni a tesztelést, hogy ciklushosszból kivont 16+2 napot, hogy tuti ne maradj le róla, mivel lehet 16 napos is a luteális, és még két nap, hogy időben elkezdd, akkor nem marad le az ember :) Tesztelj csak tovább, aztán majd kiderül. Kell vagy 3 ciklus, hogy lásd, minden ok e és mi hogy zajlik nálad. Addig ne idegeskedj rajta :D Ki kell tapasztalni.
2020. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez egy teljesen kielégítő válasz volt. :)

Termeszetesen naptár szerint vonatkoztattam a lutealis fázis hosszára. Azt meg hozzátenném hogy 2 éve volt egy terhességmegszakításom( beteg baba miatt) és azóta elég rendszertelen a ciklusom, van hogy csak 23 napos. Ezért kaptam a clostyt.

2020. nov. 16. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a 12. napon szoktam kezdeni a tesztelést délutánonként, és az egy csíkosok után egy halvány dupla csíkos, azt követő nap egy erős dupla csíkos szokta jelezni az ovut.
2020. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is ez az elso clostys honapom, voltam uh-n penteken 11.napon, lattak egy 11 es egy 15 mm tuszot, mondom akkor nem most lesz peteeres a hetvegen biztosan, de szombat reggel csinaltam egy ovulacios tesztet, akkor volt a legsotetebb, szerintem szombat este lehetett az ovulaciom, mert vasarnap delutan mar eleg halvany volt a teszt.

2020. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem azóta ugyanolyan halvány a teszt, a dokim meg karantenban van szóval ultrahang sem lesz. :(
2020. nov. 18. 20:56
 7/12 A kérdező kommentje:

UPDATE!


Haladok, ebből még hátha lehet pozi.🤗


[link]

2020. nov. 20. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobban értelmezhető lenne, ha megjelölnéd a teszteket sorrendben, melyik mikor készült.
2020. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felülről lefele naponta 1, csak az utolsó kép döntve van. Egyébként 20.án lett pozitív. 🤗
2020. nov. 28. 10:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó tudni, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Már 7 napja halvány csíkos, izgulok az időzítés miatt.
2020. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!