Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebböl lehet még pozitív?

Ebböl lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

29 naposak a ciklusaim,múlt hónapban 1nappal hamarabb jött meg és csak 3napig tartott.Viszont most 8-ra nem vártam,nem is jött meg.Tegnap a 7.napon csináltam egy x-epil tesztet,negatív lett.

Viszont pár napja hasszúrkák,derékfájások vannak néha.Felfázva tuti nem vagyok.Fehér folyásom van,hol több,hol kevesebb.Melleim néha fájnak,bizseregnek a bimbók környékén.De semmi más tünet.

Megszakítással ""védekezünk"" (ha jönne a baba, nem baj)

A kérdésem az lenne,hogy ebből lehet-e pozitív még,vagy teszteljek-e holnap?Mennyire megbízható az x-epil tesztcsík?Valakit csapott már be?Vagy csináljak másik fajtával?Valaki járt már így,vagy később mutatta a két csíkot valakinek?

J.hétig várok,ha nem jön meg megyek dokihoz.


23l



2017. aug. 16. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Facelle, carb blue (vagy hogy hivjak) expect gabrielle tesztet ajanlom. Mind jobb tapasztalatom szerint mint az x-epill
2017. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma reggel megcsináltam a másik x-epil tesztet (2db-os volt) azon mintha egy nagyon kicsit halványan de ott lenne a másik csík is. A halvány csík is pozitív?

Szombaton csinálok egy másik fajtát.

2017. aug. 17. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is csik igen :)
2017. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ma reggelre megjött,így még várat magára a baba :)
2017. aug. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!