Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a családnak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a magzat? (Az utolsó menstruáció első napjától számított hetek száma.)

És volt-e valamilyen konkrét oka, hogy pont akkor mondtátok el?



2020. nov. 16. 17:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Anyukámnak, páromnak és a babás messenger csoportnak azonnal mikor kijött a második csík a teszten. Anyósomnak miután az orvos is megállapította 6 hetesen. Barátoknak is ekkor. De a legtöbben még nem tudják, munkahelyen sem (próbaidőn vagyok) majd a 12. hét után...
2020. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Már a pozitív tesztet elmondtam, 4+3. napon. Anyunak, anyósomnak, tesómnak. Egyikük sem olyan, hogy piszkáljon, vagy a markába röhögjön, vagy ajnározgasson, ha esetleg baj történne a babával. A család öröme is egyaránt.
2020. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
Szüleimnek, anyosoméknak, testvéreknek a 10 héten, mert akkor volt karácsony 🙃 így a fa körül állva közölhettük a hírt. Tágabb családnak és barátoknak 1 héttel később, szilveszterkor 😄
2020. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Elsőt 6 hetesen tudták meg, véreztem apósom meg pont ment a városba szóval így én is vele tartottam. Mivel ideges voltam így rá kérdezett mi a baj.

Most a másodikat várom 7 hetes vagyok. Vele is volt vérzés de most nem mondjuk el csak 12.héten. Mivel az elsőnél anyósomnak nem állt be a szája és másnapra az egész falu tudta. Ezt viszont nem szeretném. Főleg ebbe a vírusos időbe. Mindenki jönne beszélgetni.....

2020. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok...14...anyumnak az elsőt 8 hetesen mert akkor mentünk es szerintem nem telefontéma masreszt látni akartam az arcát. A másodikat neki lehet előbb elmondjuk. Mondjuk karácsonykor. De még nem döntöttem el. Ment el pár babó így félek korán elmondani.
2020. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%
A 12. Hét betöltése után
2020. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
Elsőt a 7.héten szülőknek, sajnos el is vetéltem rá egy hétre. Most 12 hetes vagyok, karácsonyra ultrahang fotót kapnak kiszoknival, így tudják meg :)
2020. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Most a covid miatt alig látjuk a családot, viszont a szülőknek mindenképpen személyesen terveztük elmondani, hogy első babánkat várjuk. Férjem családjával találkoztunk a 13. héten, a genetikai ultrahang után, így nekik akkor elmondtuk. Az én családom még nem tudja, és mivel karácsonykor találkozunk velük legközelebb, így nekik a 18. héten lesz bejelentve. Bár szerintem nagy bejelentés nem lesz, kb. ahogy ajtót nyitok észre fogják venni, mert már elég szép kerek pocakom van, ruhában is látszódik. ☺️🤗👣🤰
2020. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

12. Héten, a genetikai uh után.

Előtte volt egy korai vetélésem, azt is csak a 12. Hét után akartuk mondani, de műteni kellett, úgyhogy szóltunk. Ezek után a 2. (Sikeres) terhességemnél mindenképp "biztosra" akartunk menni, mielőtt bejelentjük.

2020. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Most 6 hetesen mert pont jönn a karácsony
2020. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!