Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a családnak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a magzat? (Az utolsó menstruáció első napjától számított hetek száma.)

És volt-e valamilyen konkrét oka, hogy pont akkor mondtátok el?



2020. nov. 16. 17:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

Az elsőt egyből tudták anyósomék,de sajnos 8 hetesen tavaly december 23-án vérezni kezdtem és missed ab lett a vége.

Most 19 hetes terhes vagyok, megvártuk a genetikai uh - t és azután mondtuk el. Papa apa sört kapott P betűvel kiegészítve. :) nagy volt az öröm. 🤗

2020. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

12-13 hetesen derült ki, hogy van baba. Ijedtemben hívtam is anyámat, hogy menstruáció mellett van egy magzatom.

Ő meg szerintem épp, hogy letettem egy óra pánikolás után körbe is ujjongta a fél világot, hogy nagymama lesz.

Szerencsére minden félelmem ellenére nem is volt baj, hogy megjött. Igaz magyarázatot nem kaptam rá, hogy miért, de rövidesen nem is jött többet.👌

2020. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
12 hetes az átlagos, onnan drasztikusan csökken az esélye, hogy mégse lesz belőle baba.
2020. dec. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Én épp karácsony előtt teszteltem pozitívat. Adta volna magát, hogy elmondjuk a családnak már most, de a 6 hetes UH-t mindenképpen meg akarjuk ezzel várni, borzasztóan be vagyok tojva, hogy minden rendben van-e, nem akarom, hogy ők is aggódjanak.
2020. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első babát kb. a 10. héten jelentettük be, ilyenkor találtuk ideálisnak, hogy elmondjuk. A második meglepi babát a 12. héten jelentettük be. Most már a gyerekeink 8 és 3 évesek.
2020. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%

látom korábbi kérdés de most tévedtem ide :)

első gyermekemnél 2 hét késés után teszteltem, így 6 hetes terhes voltam. apát azonnal felhívtam, hogy 2 csíkos a teszt :)

nem mertem akkor sem beleélni magam, így várni szerettem volna még 2 hetet, hátha mégis megjön és csak vaklárma volt az egész, de péntek helyett kedden elmentünk barátnőmmel munka után az orvoshoz, akkor már majdnem 8 hetes voltam és az orvosi papíron, ami igazolta, hogy valóban ott az én kis kincsem, észrevettem a papír alján a dátumot. és éppen anyukám születésnapja volt!! annyira a baba körül járt az eszem, hogy azt sem tudtam milyen nap van :D azonnal hívtam telefonon és ennyit mondtam: Boldog születésnapot! Nagymama leszel! :)

2021. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%

Első babámat 8-9. hét környékén mondtuk el, nagyon nagy volt az öröm. Aztán a 12 hetes genetikai uh-on, meg volt egy kis riadalom, de szerencsére teljesen egészséges gyermekünk született.

Emiatt a másodiknál mindenképp megvárjuk ezt a vizsgálatot.


Ha nem lett volna ilyen tapasztalatom, szívhang után biztos elmondanám azonnal a másodikat is :-)

2021. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Anyunak, legjobb barátoknak már a pozi után, többieknek az első, szívhangos ultrahang után. A távolabbi rokonokat 12. heti uh után "kezdtem el hívogatni".
2022. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
A közeli családnak (szülők, testvérek) a 12. héten. A távolabbi családtagoknak (unokatesók, nagynéni, nagybácsi) a 16. hét körül. Nekünk volt 2 veszteségük előzőleg, emiatt vártunk most. Az elsőnél , a 8. héten mondtuk el a szülőknek, de rá pár napra kiderült, hogy missed ab. A másodiknál mar várni akartunk, de sajnos ő is elment a 7. heten. Így most vártunk kicsit többet, hála Istennek most úgy néz ki velünk marad a picikénk, reméljük nagyon. 🤗🙏
2022. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!