Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok. Az orvosom hormonális...

Csajok. Az orvosom hormonális vérvételre küldött. Az elsőnek már megvan az eredménye. Mit jelenhet?

Figyelt kérdés
TSH: érték:1.8mU/l, referencia tartomány 0.30-3.8
2010. aug. 10. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán kicsit magasabb az átlagnál kapsz rá gyógyszert és akkor lejjebb megy jöhet a baba!
2010. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pajzsmirigyed működését mutatja, a hormon mennyiségét. Francokat kell gyógyszer, 0,3-4,2 között (nálam magasabb volt a ref tartomány felső határa) jó vagy. Carmen 22, már nem először írsz butaságot, már ne haragudj, de miért kell gyógyszerrel riogatni egy teljesen egészséges embert? Nekem ugyanennyi, és a doki azt mondta, teljesen jó....
2010. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy ez a pajzsmirigyértéked tökéletes. Kedves első, ha fogalmad nincs a dologról, akkor ne írj kérlek butaságot. Feleslegesen paráztatod a kérdezőt. Abszolút a referenciatartományon belül van az érték.
2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak igaza van. Ezzel nincs semmi baj. 0,30-3,8 között normális, neked az érték 1,8. Tehát közte van.
2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Akkor biztos egy diplomás orvos a hülye!

engem ennyivel gyógyszereztek még meg is néztem a papiromat

2010. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megnézettem a pajzsmirigyemet, és ennyi lett nekem az értéke, direkt beszéltünk erről a dokival, mert nekem sem jön a baba, és azt mondta, tökéletes....

egyébként nem értem, hogy a refernciatartományon belüli értéket, ha középen találod el, miért kellene gyógyszer.

2010. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányok, én is felkerestem annó egy pajzsmirigyes dokit, mert bár nekem is tartományon belül volt, mégis azt olvastam, hogy a teherbeeséshez 2 körül kell lennie a THS-nak (nekem a felsô határt súrolta). Azt mondta a doki, hogy ettôl 1000-bôl 1 nô nem esik teherbe, de viszont 100-ból 1 emiatt elvetél. Tehát ezért kell a gyógyszeres kezelés. Én több mint 3 éve nem esek teherbe, de azt mondta, hogy nem ettôl, mert ha ez a probléma áll fent, akkor maga a teherbe esés megtörténik, csak nagy a vetélés kockázata. Hozzá teszem, hogy rajta kívül ugyanezt mondta a nôgyógyászom, akiben maximálisan megbízom, valamint egy endokrinológus is. Én végül nem választottam a gyógyszeres kezelést, mert pont akkor mentünk lombikra és nem akartam kavarni a hormonokkal.

A kérdezônek: szerintem teljesen jó a THS-d! Majd még a progeszteron érték lesz érdekes. Lesz inzulinrezisztencia vizsgálatod is? Nagyon sok lánynál az a probléma.

2010. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom h 2 alatt kell hogy legyen az a lényeg.Szóval nyugi minden ok.Csak ezt nézték??
2010. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Nem tudom mennyi köze van a hozzá, de arra gyanakszunk, hogy vagy nincsen vagy mindig máskor peteérésem és ezt kellene belőni. Ez kapcsolatban áll valamilyen módon az eredménnyel. Ja mellesleg nem tud "beparáztatni" egy gyógyszeres leírás, mert anyukámék 6 évig próbálkoztak velem mire rájöttek, kapott gyógyszert és 2 hónap múlva már meg voltam. :-)
2010. aug. 11. 07:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen tökéletes a TSH eredményed:))
2010. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!