Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS?!? Hormonális vizsgálathoz...

SOS?!? Hormonális vizsgálathoz szükséges vérvételre éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyek. FSH,LH, Prolaktin,Progeszteron, Ösztrodiol,Tesztoszteron,TSH lesz nézve!


A doki nem mondott semmit én pedig elfelejtettem megkérdezni....


2010. nov. 30. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell éhgyomri
2010. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2010. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosabb eredmenyt kapsz ha nem eszel, legalabb is en amikor vervetelre mentem nem volt szabad egyem. De mit veszithetsz, eszel kesobb es tudod, hogy az eredmenyt nem befolyasolta az, ha ettel. :)

2010. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem eszem. Csak még soha nem vettek tőlem vért, félek, nehogy rosszul legyek.

Nem értem, hogy mi az összefüggés. Mert pl. cukormérésnél egyértelmű....

2010. nov. 30. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Hormonra nem kell. Nekem vettek délután is, mikor inszemre készültünk, és minden OK volt.
2010. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos, ami biztos nem reggeliztem, de akár tehettem is volna, mert nem számít....:)
2010. dec. 1. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2010. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vércukor szint vizsgálatra kell az éhgyomor. Csak hormon vizsgálatra nem.
2013. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!