Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha az LH ovulációs...

Mit jelent ha az LH ovulációs tesztemen a kontroll csik megjelenik, a tesztcsik pedig halvány, de látszik hogy ott van?

Figyelt kérdés
Ez a zöld végű kis papircsikos teszt. Azt olvastam hogy mind a kettő csiknak sötétnek kell lennie. Ha az egyik halvány az már jelenthet valamit?
2008. nov. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az azt jelenti hogy negatív.

Ha pozitív akkor két egyforma csíknak,vagy a tesztcsíknak sötétebbnek kell lennie. Utána 24-36 órán belűl beérik a pete szóval hajrá az utolsó pozitív és az első negatív napon! :)

Sok sikert!

Ada.

2008. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Negatív lett a teszted. Csak akkor minősítsd pozitívnak, ha legalább olyan sötét, mint a kontrollcsík.
2008. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első két válaszadónak teljesen igaza van! Az első alkalommal én is becsapódtam. Ha peteérésed lesz, biztosan fel fogod ismerni, mert akkor szinte "leugrik" a tesztről a második vonal :-)

Sok sikert!

2008. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Hogy egy kis reményt keltsek, ez jelenthet még pozitivat. Elöfordulhat, hogy az LH felmenö ágát találtad el. Ha holnap is halvány akkor lemenö ág lehet. Az is elöfordul, hogy valakinek pár napig pozitiv, akkor nálad holnap erösebbnek kell lennie.

Így írja a babatervezök.otthona.net is, itt találsz erre példát.

2008. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!