Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kedden negatív...

Ovu teszt kedden negatív (alig halvány csík), tegnap - szerdán erősebb csík mint kontroll csík. Együtt voltunk este; ilyenkor sok esélyünk van? Ha nem jön össze miért nem? Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély van! De nem mindig jön össze! Hogy miért, pontosan nem lehet tudni! Sajnos sokszor előfordul,hogy két tökéletesen egészséges embernek, akik mindig jó időben vannak együtt, hónapokat, éveket kell várni!
2011. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor nem marad más, mint kivárni és bízni ;)
2011. szept. 8. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan állj a dologhoz!(velem is ez volt anno a probléma)Igen,biztosan sikerült a baba,hiszen a lehető legjobbkor voltatok együtt.Én gondolatban mindíg elképzeltem,ahogy vándorol a megtermékenyített petesejtem szépen le a méhembe,ott megtapad,beágyazódik és elkezd osztódni.Szóval nekem ez segített,3 év után estem teherbe,most 9 hónapos a babám:-)))
2011. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakultak a dolgaitok, szívből gratulálok :) Így lesz, próbálok nagyon pozitív lenni, köszönöm
2011. szept. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!