Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hettel aktus utan biztos...

9 hettel aktus utan biztos eredmenyt mutat barmely markaju terhessegiteszt?

Figyelt kérdés

Igazabol x- epil teszttel tesztelte, de azt olvastam, hogy azok nem olyan jok, tobb felet kell megprobalni.

Tudom elmehetnek dokihoz, de felek. Szerintetek ilyenkor mar folosleges mas tesztet vegyek, mind egyforma eredmenyt mutat?


2020. nov. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy terhes! Ha ennyire ráparázol a dologra, akkor ne szexelj!
2020. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, próbálj ki több féle tesztet. Ennyi idő után bőven kimutatja, ha terhes vagy. Gondolom, közben kimaradt a mensid, ha ennyire aggódsz.
2020. nov. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazabol megjott a mensim az aktus ota haromszor is, csak az aktus utan a legelso 1 napig tartott, es hamarabb is jott meg a vartnal.

Teszteltem tobbszor eddig, csak nem tudom bizzak meg a tesztek eredmenyeben, vagy menjek el dokihoz is, hogy megerositse?

2020. nov. 18. 07:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ez a helyzet, akkor nem vagy terhes.

Megbízhatsz a tesztekben. Nem szükséges a doki, hacsak: mindenképp meg akarod nyugtatni magad.

2020. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!