Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre?

Senki12345678 kérdése:

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Páromat tegnap orálisan kielégítettem, tehát ejakulált.

Ezután néztük tovább a filmet, nem tudom mennyi idő elteltével pedig, kicsit berakta. (és tudom védekezés, ilyenek, kíméljetek meg ettől légyszíves,sajnos most ez így alakult..) Az előző ejakulációból ugye maradhattak bent spermiumok, ezért gondolkozom a 72 órás tablettán, viszont lehet ennyiért nem érdemes bevenni. 3 nap múlva elvileg megjön a menstruációm. Nem tudom bevegyem e, teljesen döntésképtelen vagyok, feleslegesen nem szeretném bevenni, mert tudom mekkora hormonbomba. És ha jól tudom a menstruáció előtti egy pár napban nincs sok esély a terhességre. A menstruáció jeleit már érzem, nagyon fáj a mellem ahogy szokott lenni. Bevegyem a tablettát vagy inkább ne?



2020. nov. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Vedd be kérlek,véletlen se szaporodj.
2020. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu, hogy teherbeesel!
2020. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Biológia óra? Semmi?
2020. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj a gyermek áldás
2020. dec. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!