Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív? Én mintha látnék rajta egy extra halvány második csíkot... nem tudom eldönteni, hogy csak odaképzelem vagy tényleg ott is van!

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 21. 21:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megírom! :) köszönöm a válaszokat és a drukkolt is!
2020. nov. 22. 14:12
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kekeckedni de 2 nap késéssel predictor már lazán mutatja. Én a világon semmit nem látok rajta bocs. De most már kíváncsi vagyok hogy alakul.
2020. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A predin làtszik a csík helye olyan bevàgat szerűen sajna félreérthető én ua hibába estem...ha predi pozi az jobban látszik
2020. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ahol az 5 bekarikàzta làtszik de sajna az csak a teszt csík helye
2020. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
15 ös vagyok . Csináltál azota másikat ? Én ma fogok majd
2020. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez olyan negatív hogy megszòlal, minek hergeled magad..? Gyanítom ha pozitív lett volna azóta kiderült, de nem jelentkezett a kérdező..
2020. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Az elbizonytalanító halvány vonal miatt tettem fel a kérdést, mert két teszt esetében is látható volt, és amiatt, mert nem szokott késni... nagyon egybevágott a két dolog. Ma reggel egyébként megjött 5 nap késéssel, de nagyon kevés van, ami az első napra szintén nem jellemző. Ezen felbuzdulva kertem is időpontot nőgyógyászhoz, nehogy valami gond legyen. De arra legalább “jó” volt, hogy legközelebb nem dőlök be ilyennek, és talán másnak is tanulságos lehet.
2020. nov. 23. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!