Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális clearblue szétszedve...

Digitális clearblue szétszedve ,hogy nézett ki nektek ha pozitiv volt ha negativ? Ha tudnátok képet csatolni megköszönném !

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha pozitív, felesleges szétszedni, egyértelmű az eredmény.


Ha negatív, attól, hogy szétszeded még nem lesz pozitív, sajnálom!

2020. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan szét nem szedném, de úgy rémlik alapból 3 csík lesz rajta....volt már olyan aki szétszedte, mert érdekelte milyen belül.
2020. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél fel képet, én annó szétszedtem, de nincs képem róla.
2020. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Itt találtam magyarázatot ez alapján két nap múlva már talán mutathatja ha végre sikerült ☺️ Elvileg az egymással sréen szembeninek kell erősnek lennie ha jól latom

2020. nov. 22. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem marha drága ezzel szórakozni xD egy árából megvan a magán vérvétel aznapi 100%os eredménnyel :)
2020. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tiszta sor :D de kinek ez kinek az tudod 🤗
2020. nov. 22. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? Én ma teszteltem pozit digitálissal 🤗
2020. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De joooo gartulaaa!!!De szuper érzés lehetett nagyon örülök 🤗 Nekem negativ minden :( két nap van nemvártig .. de nagyon olyan mindjart megjön érzésem van tompa egész napos görcsökkel reggel óta. Viszont semmi ..
2020. nov. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!