Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igen csak kacifántos de aki...

Igen csak kacifántos de aki tud esetleg válaszolni megköszönném. Valaki?

Figyelt kérdés
Ma együtt voltam a párommal, évek ota megszakitásosan. Ő elment majd folytattuk az aktust. Tudom ilyenkor spermiumok maradnak a húgycsőben. Viszont én pcos ben szenvedek. Most antibiutikumot szedek, igy gomba megelözésre Glicerin Boraxot fecskendezek magamnak. Igy ugye az volt a hüvelyembe azt nem tudom sperma ölö e. Utánna kimostam magam vizzel. Ugy a ciklus közepén lehetek. Igy mennyi esélyt láttok a terhességre? Mert szeretnénk babát de pár honapot várnánk még. De ha most jönne is örülnénk :) Nem kötekedöket várok meg hogy védekezni kell. Stb. Mert jöhet a baba de pár honap múlva igy nem is akarok gyogyszerezni addig.

#terhesség #fogantatás #fogamzásgátló. Pcos
2015. okt. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, ha szexuális életet él valaki. Azt viszont a mai nap nem értem, miért hiszik sokan, hogy ki tudják mosni magukat, mintha csak egy kádat öblítenének ki. A gyógyszeren kívül van egyébként más módja is a védekezésnek.
2015. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

0.000001% az esély talán.

Ha telibe eléd élveznek is csak 20% esélyed van. Mellé még pcos.

szerintem nincs mitől félned.

2015. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem eléd hanem beléd. bocsi.
2015. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsutyi ***** válasza:
Szerintem 0,annak egy csodánakkellene történnie!Én is PCO-S vagyok,mi már 5 hónapja próbálkozunk és még semmi!10.-én megyünk dokihoz,aki meddőséggel foglalkozik!Csak egy jó tanács,már most kezdj el dokihoz járni,ha pár hónap múlva szeretnétek babával próbálkozni!
2015. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!