Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nergativ terhessegi teszt,...

Nergativ terhessegi teszt, tobb nap utan miert mutat pozitiv eredmenyt?

Figyelt kérdés

Oktober elejen voltam dokinal, csinalt ultrahang vizsgalatot majd tergessegi tesztet es azt mondta nem vagyok terhes. Majd ebben a honapban ujra voltam dokinal mas ok miatt es ismet nem latott terhesseget. Ma elovettem az oktoberi papirjaimat, amit a doki adot es eszre vettem, hogy nem dobtam ki az altala keszitett terhessegi tesztet, viszont volt mar volt egy masodik halvany csik.

Most ez mi? Csak terhes lennek?


2020. nov. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
X idő után a terhességi teszt pozitív, tehát fals. Csak frissiben ad normális eredményt, egy óra múlva már nem.
2020. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyanról olvasni, hogy pár órán belül vagy estére már kimutatta a második csíkot is, és az ellető valóban terhes lett....
2020. nov. 23. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó.. De te egy több hetes tesztet olvastál le. Az már érvénytelen.(bőőőven) Olvasd el a tájékoztatót. Olyan nekem is volt hogy 1-2 óra múlva lett nagyon halvány pozi, és tényleg terhes is voltam. De te azt mondod októberi teszt... Biztos hogy nem vagy terhes.
2020. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tenyleg nem. Voltam dokinal tegnap es nincs ott baba.

Valamilyen lelki trauma valtja ki ezeket a tuneteket, de elkuldott hormon vervetelre, mert ott is gond lehet.

2020. nov. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!