Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Befolyásolja a terhességi...

Befolyásolja a terhességi tesztet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megcsinálnom, mert a héten már nem lesz rá alkalmam, viszont a gyógyszert csak délután szedem be.

A menstruáció utolsó napja a mai, másnap már csak 1-2 csepp vagy az sem szokott lenni, aztán délután beszedem a gyógyszert. Akkor megcsinálhatom a tesztet (első gyógyszerszedés napján) vagy lehetséges, hogy nem mutatná ki, ha az vagyok?



2018. júl. 18. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy én értek félre valamit, de ha van menstruáció, minek a terhességi teszt?


Tudom, tabletta szedése alatt, csak megvonásos vérzés jelentkezik, ami nem egyenlő, csak hasonló, mint a ciklus. Valamint a tabletták sem adnak 100%-os védettséget.

Mivel nem pont azok használják a teszteket, akiknek vérzésük van, erre csak egy olyan tudna - véleményem szerint - válaszolni, aki esetleg próbálta már, vagy olyan szakterületen dolgozik, ahol az ilyen tesztek készülnek.

2018. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Rengeteg nőnek jelentkezik menstruációja terhesség alatt. Ezt jobb, ha tudod.

2018. júl. 19. 08:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Megcsinaltam es negativ lett. Viszont felek, hogy mivel csak delutan kell kezdenem a gyogyszert es ilyenkor meg szokott par csepp lenni neha, ezert tartok tole hogy hamis a negativ eredmeny.

Ketem valaki aki tud irja meg, hogy befolyasolja-e.

Köszönöm előre is!

2018. júl. 19. 09:04
 4/4 anonim válasza:
100%

Senki nem menstruál terhesség alatt! A menstruáció a megvastagodott nyálkahártya leválása és kilökődése a szervezetből mivel nem történt megtermékenyítés így nem ágyazódott be petesejt!!!!!!!!! Ezt tanuljuk már meg!

Vannak akik végeznek terhessség alatt de annak egészségügyi okai vannak!!!!! Nem menstruáció!


Azok a nők “menstruálnak” terhesség alatt akik el akarják sunnyogni a dolgot hogy legyen mire fogni hogy na ezért nem vetette el mert megjött és nem tudott róla hogy terhes! Ergó hazudik!

2018. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!