Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojásfehérjés nyák teljesen...

A tojásfehérjés nyák teljesen színtelen vagy kicsit fehéres?

Figyelt kérdés
Nekem most nagyon nyúlós, lent van a hőm is, de a színe nem átlátszó, hanem átlátszó és fehér keveréke.
2010. aug. 11. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a babatervezokotthona.hu-t! Szuper oldal! Részletesen le van írva, képekkel van illusztrálva, hogy a ciklus mely szakaszában milyen lehet a nyák.
2010. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áttetsző, de ha nem teljesen az , nem baj, mert egyénenként változó.
2010. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nekem krémesen széthúzható van, és nem tojásfehérjeszerű? Akkor ez még nem az?

Most kezdtem csak figyelni magam, ezért vagyok bizonytalan.

2010. aug. 11. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Van akinek egyáltalán nincs tojásfehérjés nyákja. Nekem volt olyan amikor nagyon nyúlós volt, szó szerint olyan mint a tojásfehérje, volt amikor meg egyáltalán nem volt semmi, mégis a teszt mutatta, és a doki is mondta, hogy volt peteérésem.
2010. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszo ***** válasza:
100%

Ez szerintem egyénfüggő..sőőt hónapfüggő is..


Nekem is volt mikor inkább színtelen nagyon nyúlós volt, volt mikor inkább krémesebb, fehéres,ragacsos..


sok mindenen múlik..

De ha figyeled magad, akkor úgy is sejteni fogod, hogy mikor vannak a termékeny napjaid!


Sok sikert!

2010. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl teljesen olyan, mint a tojásfehérje. De van, akinek nincs is ilyen. Mindig a te legjobb nyálkád a megtermékenyüléshez, ha neked ez krémes, akkor az.
2010. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy ennyire változó lehet, akkor figyelni fogom magam rendszeresen, hátha okosabb leszek és összejön végre a babucink.

Köszi Nektek a segítséget!

2010. aug. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!