Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 12 nappal...

Inszemináció után 12 nappal negatív teszt és tojásfehérjés nyák. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van még esély terhességre, ha most negatív a teszt?
2011. okt. 25. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély! Én is inszemes vagyok, de nekünk azt mondták 14. nap elég tesztelni. Úgyhogy csütörtökön tesztelj. (Én a 11.napon vagyok, pénteken fogok tesztelni.)
2011. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szerintem ez most nem sikerült.

Én is túl vagyok már 2 inszemen... Nekem tojásfehérjés nyák pé körül szokott lenni ill. mielőtt megjönne egy-két nappal elkezd nagyon vizes és nyúlós folyásom lenni. Kezd leválni a méhnyálka...

2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsö: Akkor nagyon egy cipőben vagyunk! Reménykedek én is, hátha...

Második: Kaptam duphastont, még 9 napig szednem kell, vagyis addig nem is valószínü, h megjön. Én igy tudom. Ha nincs is baba, akkorsem szabadna a mensi miatt ilyen nyáknak lennie.

Én már nem tudok semmit. Nagyon szomorú leszek, ha most sem sikerült.

Ti is nagyon szarul viseltétek/viselitek ezt a bizonytalan idöszakot?

2011. okt. 25. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ez a két hét iszonyat nehéz, rettenetes hosszúnak tűnik. Nem szabadna így felfogni, de aki már évek óta akar, az nehezen tud 100%-ban másra figyelni, és elterelni a gondolatait. Kitartás!
2011. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én már annyira nem merek tesztelni, hogy a férjemmel fogom leolvastatni majd vasárnap. Addig nem tesztelek.

De azért megírhatod ám, hogy mi az eredmény!

Szorítok Neked!

2011. okt. 25. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szorítok Neked! Majd megírom az eredményt.
2011. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna nekem nem sikerült.
2011. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnálom:(

Megkérdezhetem: a teszt lett negatív, vagy meg is jött?

Ugy örültem volna, ha neked sikerül...

2011. okt. 28. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
A teszt negatív 14.napon. Majdnem 1 hétig 1-2 cseppes barnázás. A mensi még nem jött meg. Semmi más tünet nincs még, se haspuffadás, se mellfájás. Ma van inszem után 15. nap.
2011. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem tegnap, a 15. napon teszt negatív és ma reggelre meg is jött a gyógyszer ellenére.

Ez nem volt annyira ütös, mint a legutóbb, akkor nagyon felkészületlenül ért.

2011. okt. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!