Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan negativ...

Pozitiv teszt utan negativ majd barnazas a tobbi lent. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

November 7.en pozitiv lett a terhessegi teszt majd utana 5 napon at mindig pozitiv bar csak fel ora mulva jott ki a + jel. Majd a digitalis mindig negativat mutatott es a kimaradt mensi napjan is negativ lett majd pedig utana is.

7 nap kesessel tegnap borzalmas gorcsokkel jott egy kis barnazas ma pedig mar tobb barna folyik de meg nem az igazi mensi.

Mikor dokinal voltam az elso pozitiv teszttel meg nem latott semmit penteken kellene visszamennem de igy hogy negativ lett az osszes digitalis es barnazok igy nem szeretnek.

Orultunk volna a babanak de akkoe igy mar 0% esely ra ugye?

Koszonom a valaszokat legyszi normalis kommenteket irjatok🙏🏼🥺


2020. nov. 24. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig menj csak vissza, hogy megnézze, minden kitisztult-e rendesen.

A fél órás eredmény pedig nem eredmény.

2020. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már az ügyeleten ülnék, nem várnék.
2020. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valóban 0%, én ezt kémiai terhességnek gondolom, de szerintem menj el dokihoz, mert a kémiai terhesség - nekem legalábbis - nem járt erős görcsökkel, a méhen kívüli terhesség viszont komoly fájdalommal jár amikor jelentkezik a vérzés.


Nézzenek neked egy hcgt, ha magas, úgy értem olyan 200 érték felett van, akkor lehet méhen kívüli, az pedig komoly, meg kell találni a petezsakot és ki kell venni onnan.


Ha 0hoz közeli az érték akkor csak kémiai terhesség volt, nincs további teendő, majd ürül magától, viszont ha vége a vérzésnek, és pl megmarad a görcsölés, hasfajas, egy kontroll vizsgálat azért javasolt

2020. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel iszonyat korán teszteltél ezért kémiai terhességgel találkoztál, ezt is igazolja, hogy mensi időben már negatívak voltak a tesztek, vagyis időn túl láttál rajta valamit. Tehát az első pozitív teszt után nem erősödtek a tesztek. Tehát nem vagy terhes. Valami elindult, de meg is szakadt. Sajnso ez gyakoribb, mint hinné az ember. A tesztjeid is bizonyítják, ha időben, nem várt napján teszteltél volna, negatív teszted lett volna és most nem azon agyalnál, hogy mi a helyzet, ami pedig egyértelműen kémiai. Nagyon sajnálom, tudom milyen nehéz várni és mindenbe kapaszkodni, remélni. De a tesztjeid nem hazudnak, legközelebb próbálj kicsit többet várni a teszteléssel. Minden jót kívánok és ne csüggedj, ez egy jel volt, hogy sikerülhet, lehet következő ciklusban már terhes is maradsz :)
2020. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat☺️ Akkor lehet nem is volt pozitiv ha a fel oras eredmeny nem is eredmeny.

Nem tul eros igazabol normalis a mensi es a szokasos modon faj csak neha 😊 koszi a valaszokat aranyosak voltatok.

2020. nov. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!