Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan barnazas...

Jokedv kérdése:

Pozitiv teszt utan barnazas aztan menstruacio, de Meg mindig pozitiv teszt!?

Figyelt kérdés
Szombat delutan Ota menstrualok, voltam orvosnal csinalt tesztet Ami halvany pozitiv es ultrahangon Mar csak halvanyan latszik a meh megvastagodasa. Azt mondta kitisztultam vagyis nem vagyok terhes, de Meg ma is pozitiv a teszt, ez hogy lehetseges?
2019. okt. 29. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hcg nem máról holnapra ürül ki a szervezetből, hanem fokozatosan.
2019. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél később tisztulsz mensivel annál tovább tart a hcg ürülés. Ha 2-3 napja késett a mensid, akkor simán lehet egy hétig is pozi a teszt mensi ellenére. Sajnos a kémiai terhesség a rossz közül a legjobb, mert ilyenkor magától gyorsan vége a terhességnek és nem kell művi befejezés.


Minden jót és hajrá a következő ciklusban :) Vedd jelnek, hogy sikerülhet, akkor is, ha most esetleg szomorú vagy.

2019. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még mensi után néhány nappal is pozizív volt a tesztem.Lassan ürül a hcg.Sajnálom!
2019. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!