Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés
jokedv nevű felhasználó kérdése:

Pozitiv teszt utan barnazas aztan menstruacio, de Meg mindig pozitiv teszt!?

Szombat delutan Ota menstrualok, voltam orvosnal csinalt tesztet Ami halvany pozitiv es ultrahangon Mar csak halvanyan latszik a meh megvastagodasa. Azt mondta kitisztultam vagyis nem vagyok terhes, de Meg ma is pozitiv a teszt, ez hogy lehetseges?

okt. 29. 10:30  Privát üzenet  

A válaszok
Mert a hcg nem máról holnapra ürül ki a szervezetből, hanem fokozatosan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 29. 10:34 Privát üzenet

Minél később tisztulsz mensivel annál tovább tart a hcg ürülés. Ha 2-3 napja késett a mensid, akkor simán lehet egy hétig is pozi a teszt mensi ellenére. Sajnos a kémiai terhesség a rossz közül a legjobb, mert ilyenkor magától gyorsan vége a terhességnek és nem kell művi befejezés.

Minden jót és hajrá a következő ciklusban :) Vedd jelnek, hogy sikerülhet, akkor is, ha most esetleg szomorú vagy.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 29. 11:29 Privát üzenet
Nekem még mensi után néhány nappal is pozizív volt a tesztem.Lassan ürül a hcg.Sajnálom!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 29. 11:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy héttel a várt menstruáció után negatív teszt?
Csináljak terhességi tesztet?
Vérzés ellenére megmaradhatott a baba? Volt aki vérzett mégis babája lett?
Reménykedhetnek abban hogy terhes vagyok?
Esedékes menstruáció első napján kimutatja már a teszt a terhességet?
4 napja késik a menstruációm, és folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van. Ma reggeli teszt negatív. Mi lehet ez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!