Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez egy nagyon jó spermavizsgál...

Ez egy nagyon jó spermavizsgálati eredmény szerintem, jól gondolom?

Figyelt kérdés

Párommal elgondolkodtunk azon, hogy lassan időszerűnek érezzük az első babát, de nekem most volt egy húgyuti betegségem, rengeteg erős gyógyszert szedtem. Párom eléggé nyugtalan, hogy a betegség, sok gyógyszer lehet kárt tett a nemzőképességemben. Így, hogy megnyugodjon elmentem magán úton egy spermavizsgálatra. Ezek lettek az eredményeim, ahogy én utánna néztem nagyon jók, de mielőtt elmondom neki is azelőtt meghallgatnám mások véleményét.


Ondótérfogat: 7.5ml

Össz.sperm.szám 915millió/minta

Sperm.koncentr. 122millió/ml

Motillitás 79%

Vitalitás 91%

Morfológia 43%

Elfoly. 25p

Sperm.Ph 7.4

WBC 750.000/ml



2020. nov. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, meglepően jó. A spermabankok kapkodnának érted.
2020. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es.

Én is meglepődtem, egyáltalán nem számítottam rá, hogy ilyen jó "anyagom" van. Lehet kapkodnának értem a spermabankok, de az én ondómból nem kapnak az 100%.

2020. nov. 25. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyészbika 🐂
2020. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#

Amióta megmutattam páromnak az eredményem ő is így hív!😆

2020. nov. 28. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elmult a betegseged, nyugodtan johet az ereszd el a hajam👉🏼👌🏼💦🙈😅
2020. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# Már a spermavizsgálatra is úgy mentem, hogy már elmúlt a probélmám.

Nem kellett 2x mondani!😆😅

2020. dec. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!