Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálatot csak akkor csinálnak, ha viszem a férfi spermavizsgálatának az eredményét? Sajnos nem tudom rávenni a páromat erre. Mi van az olyan nőkkel akik csak gyereket akarnak pasi nélkül?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A párom is nagy nehezen ment bele a vizsgálatba de kizárólag a Honvéd kh-ba hajlandó menni. Nekem az orvosom most mondta, hogy lehet átjárhatósági vizsgálatot csinál de csak is abban az esetben ha nála és nálam is mindent rendben találnak.Progi hiányom van 1 hete vetéltem el.Most kezdjük elölről a tüszőérés vizsgálatot,párom megy a vizsgálatra.Nagyon nem szeretném ezt az átjárhatóságit.
2015. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor küldtek az átjárhatóságira amikor meg volt a férjem eredménye.


Nagyon sok helyen van lehetőség otthonról mintát vinni, csak egy meghatározott időn belül be kell érni vele. Arra sem hajlandó a férjed?

2015. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem megcsinálták spermavizsgálat nélkül is, szóval sztem doki függő
2015. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Írtam neked privátot 2-es!
2015. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A spermavizsgálatot azért szokták kérni előbb, mert a petevezeték átjárhatósági igazából egy kisebb műtétnek felel meg (fájdalommal és kockázattal jár), és ennek nem akarják feleslegesen kitenni a nőt, hiszen lehet, hogy a férfinál van a gond, és a spermavizsgálat semmilyen fájdalommal vagy kockázattal nem jár.

Gondolom, van ahol megcsinálják az átjárhatóságit spermavizsgálat nélkül is, ebben nem vagyok járatos, de esetleg megpróbálhatnád rávenni a párodat egy otthoni spermatesztre:

[link]

Ehhez nem kell orvoshoz sem menni, otthon elvégezhetitek.

2015. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!