Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy miért késik?

Jó_csaj_vagyok kérdése:

Lehetek terhes? Vagy miért késik?

Figyelt kérdés

Szeptember 7. óta szedem az antibébit. (A 3.nap kezdtem el szedni amikor megvolt) Az első hónapban vigyáztunk és mindig használtunk óvszert, utánna már nem. Ebben a hónapban meg nagyon sokszor szeretkeztünk a barátommal és óvszer nélkül. Nem felejtettem el soha bevenni a gyógyszert. Lehetek terhes?

Most még csak két napot késik de attól meg aggódok. És mi van ha meg sem jön ez a 7 nap szünet alatt?

Hüvelygomba lehet az oka annak ha ki marad vagy ha késik? (Két nappal ezelőtt volt a barátom az orvosnál és van neki egy gombás fertőzese és így valószínűleg nekem is... van rá krémem és azóta bekenjem magam...)



2020. nov. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy, ha fogamzásgátlót szedsz minden nap, de az se 100%-os védelem. Viszont felborítja a hormonháztartást, ami okozhat késedelmeket az első 1-3 hónapban, ha folyamatosan szeded, akkor nem okoz problémát.

Gombás fertőzés esetén viszont hanyagoljátok a szexet, mindaddig amíg az összes tünet el nem múlik.

2020. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eleve a szünet 3. napján jön meg nincs kőbe vésve hogy az első nap meg kell jönnie
2020. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a szünet első napján kell megjönnie, hanem a 7 nap szünet alatt. Nekem a 4. napon jött meg mindig és az nap múlt el mikor be kellett vegyem az első bogyót újból.
2020. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem rögtön jött a szüneti napokon. Rá vagy 3 napra,s tartott vagy 3-4 napot mire kezdtem a következő hónapot már abba maradt.
2020. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!